Pořiďte si lupen do Města snů

Pořiďte si lupen do Města snů

Slavnosti Zažít město jinak se konají už 13 let. Chtěli byste zažívat své město jinak i v dalších letech? Sousedské slavnosti se odehrávají také díky vám!

Vypadá to jednoduše, sousedé si vynesou před dům židle, stolky, upečený koláč a stráví společně den v družném hovoru. Jenže za tím, aby bylo možné zažít alespoň jeden den v roce své město jinak, stojí spousta lidí a jejich neviditelné práce. Jsou to místní organizátoři a spolek Auto*Mat, který celé Zažít město jinak od samého začátku koordinuje (vyřizuje všem pražským lokalitám zábory, jedná s úřady, policií, shání peníze, stará se o propagaci, web, pomáhá s organizací atd.).

A právě tuto nezbytnou činnost můžete právě teď podpořit – koupí lupenu do Města snů. Tak zní totiž podtitul letošních slavností. Naším snem jsou dobré vztahy mezi sousedy a co nejvíce aktivních obyvatel, kteří se zajímají o své okolí.

Kupte si virtuální lupen, podpořte slavnosti a získejte skvělé ceny od českých designérů!

Chci podpořit Zažít město jinak

 

Koupí lupenu v symbolické hodnotě (159 Kč = 15. 9.) se navíc automaticky zapojíte do slosování o ceny od českých designérů. Těšit se můžete na výhry od Samurai Shot, Fotošperky, Intimity, segrasegra, Meyou-meyou, hacuboku, Papírna, Papelote, Pragtique, Antonín, Tátův sad, Keramika srdcem, Ladislav Zibura, Mlsná sklenička, Frusack a dalších.

Vyhrává ale každý (pro ty, co nevyhrají v tombole, budou na stánku Auto*Matu na Křižíkově ulici připraveny drobné ceny). A výhrou pro všechny bude i to, že budeme moci nadále dlouhodobě pracovat na tom, aby byla naše města přátelštější.

 

Některé výhry v tombole:

Do slosování budou zahrnuté všechny lupeny zakoupené do soboty 15. 9., 12:00. O výsledcích vás budeme informovat e-mailem nebo sms. Odměny si posléze můžete vyzvednout v den události na stánku Auto*Matu na Křižíkově ulici (Praha 8), nebo pak kdykoliv u nás v kanceláři (Vodičkova 36, Praha 1).

Kromě jednorázového lupenu můžete Zažít město jinak podporovat i dlouhodobě. V darovacím formuláři stačí zadat měsíční platbu.

Koupí zboží na stáncích v den akce podpoříte přímo prodávající (ti výjimečně odvádějí drobný poplatek lokálnímu organizátorovi), koupí virtuálního lupenu podpoříte to, že slavnosti mohou vůbec vzniknout.

Nesmírně si ceníme vaší pravidelné podpory v jakékoliv výši!
Za každý dar děkujeme!

Auto*Mat, z.s.