Zúčastněte se zájezdu po devíti zónách Zažít město jinak

Zúčastněte se zájezdu po devíti zónách Zažít město jinak
Letošní slavnosti Zažít město jinak se budou konat na více než 30 místech v Praze. V počtu zón je to téměř dvojnásobek loňského rozsahu, což je velký úspěch.

Chceme, abyste jich co nejvíce poznali a podívali se, kde se co děje. Proto vás spolu s CK Kudrna zveme na zájezd s názvem „Cesta městem“. Jednotlivci i rodiny se budou moci zastavit u Kudrnova stanoviště v devíti pražských destinacích – na Smetanově nábřeží, Letné, Žižkově, Břevnově, Vršovicích, Braníku, Libni, Karlíně a na Vinohradech.

Každá z nich bude označená logem Kudrnovy cestovní kanceláře. Po přečtení krátkého příběhu o dané čtvrti odpovíte v kudrnovském pasu na zájezdní dvojotázku a za navštívení „destinace“ dostanete do pasu razítko. Za vyplněný pas vás pak čeká losování o ceny a odměny. Odměněni budou i cestovatelé, kteří se po trase pouti pohybovali nejoriginálnějším způsobem. Kromě toho si budou moct malí i dospělí „cestující“ na každém stanovišti užít i další program ať už v rámci „zájezdu“ či v rámci programu jednotlivých zón.

Takže ještě jednou:

1. Pořiďte si Kudrnovský pas v hlavním stanu CK Kudrna na Vinohradech nebo si ho stáhněte zde.
2. Cestujte po vybraných zónách, odpovídejte na otázky a získejte razítko (čím více, tím lépe).
3. Dostavte se do stanu na Vinohradech nejpozději do 20:00 a můžete vyhrát kudrnovská trička, ponožky, pišingry či slevy na zájezdy.
Více informací na stránkách CK Kudrna.