Projekt Zažít město jinak v Karlových Varech bojuje o postup do finále. Podpořte ho svým hlasem, aby mohl být realizován

Projekt Zažít město jinak v Karlových Varech bojuje o postup do finále. Podpořte ho svým hlasem, aby mohl být realizován

Projekt Zažít město jinak by mohl být realizován i v Karlových Varech. Na projektu spolupracuje několik partnerů, a to: Krajská knihovna Karlovy Vary Kancelář  architektury města Karlovy Vary, galerie Supermarket WC, Městská knihovna Karlovy Vary a spolek Biblio Karlovy Vary.

Cílem tohoto karlovarského komunitního projektu je především úprava a zpříjemnění prostoru sídliště Čankovská v K. Varech. „Kromě úklidu kolem budovy Městské knihovny, úpravy záhonů a výsadby nové zeleně chystáme také přednášky o UNESCO, Slam poetry, divadelní představení, cvičení jógy a další aktivity, do kterých chceme zapojit co nejvíce obyvatel Karlových Varů,“ říká jedna z iniciátorek tohoto projektu Eva Vodičková z krajské knihovny.   V současné době bojuje projekt o postup do finále grantové výzvy ČSOB pomáhá regionům. „Abychom postoupili do finále a mohli se ucházet o finanční podporu, potřebujeme získat co nejvíce hlasů veřejnosti. Hlasování je přístupné na webu ČSOB do 20. 5. 2021. Realizace je  naplánovaná na září“, upřesňuje projektová manažerka Michaela Kožíšková.

Hlasování a informace o celém projektu najdete na webu ČSOB pomáhá regionům.

Děkujeme všem za hlasy.

Bc. Michaela Kožíšková, projektová manažerka, Krajská knihovna Karlovy Vary

Líbí se vám, jak se ulice našich měst proměňují v rámci sousedských slavností Zažít město jinak a chtěli byste naši činnost podpořit? Připojte se k našemu Klubu přátel a pomozte nám s dlouhodobým a systematickým oživováním veřejného prostoru.