Seznam lokalit zveřejníme začátkem července 2024. To bude příležitost pro všechny, kdo se chtějí připojit - nabídnout pomocnou ruku, hudební produkci, občerstvení nebo ukázku vaší tvorby nebo služby. Vyberte si lokalitu a kontaktujte přímo místního organizátora.

Výstava KarikAUTury Andyho Singera

Výstava KarikAUTury Andyho Singera

Srdečně Vás zveme na vernisáž výstavy KarikAUTury amerického kreslíře a komiksového umělce Andyho Singera, která se bude konat 16. 11. 2021 v 18:00 v prostorách Bike Jesus a bude k vidění na panelech naší galerie ARTWALL. AutoMat spolupracuje na vernisáži. 

Součástí vernisáže bude moderovaná diskuse na téma Cyklistika a aktivismus v souvislostech.
Hosté: Milan Mikuláštík (umělec, kurátor), Vratislav Filler (ze spolku AutoMat) a další. V Bike Kitchen Praha na Štvanici bude pro zájemce otevřena cyklodílna.

Na panelech pražské galerie Artwall, která se nachází u rušné silnice na vltavském nábřeží, jsou kresby města zahlceného auty. Výstava amerického kreslíře a komiksového umělce Andyho Singera upozorňuje na neudržitelnost současného způsobu mobility. V kontextu současné debaty o klimatické krizi a omezování emisí CO2 je zřejmé, že mobilita založená na individuální automobilové dopravě, které jsou dnešní města přizpůsobena, se musí nevyhnutelně změnit.