Betlémská kulturní noc láká do desítek galerií, kaváren a divadel

Betlémská kulturní noc láká do desítek galerií, kaváren a divadel

Tradičním vrcholem programu letního multižánrového festivalu Open Air Aréna Betlémské náměstí pořádaného Galerií Jaroslava Fragnera je Betlémská kulturní noc. Letošní, již třetí ročník se uskuteční ve čtvrtek 11. září 2014 a zúčastní se jej na tři desítky galerií, kaváren, divadel, kino nebo klášter.

Od brzkého dopoledne až do půlnoci odstartuje pět desítek výstav, vernisáží, koncertů, prohlídek, projekcí, tanečních či divadelních představení. Mezi lákadla patří hudební show herce Miloslava Königa v Divadle Na zábradlí, tango v Café Montmartre či noční promítání filmu Pražské pouliční jaro na fasádu Betlémské kaple v produkci Auto*Matu. Workshopy a prohlídky jsou letos v dopoledních a brzkých odpoledních hodinách zacílené rovněž na seniory a děti.

Chybět nebudou opět komentované prohlídky v dominikánském klášteře u sv. Jiljí a v Náprstkově muzeu, filmový večer v kině Ponrepo a prostřený stůl sdružení KampaNula na Betlémském náměstí, jehož výtěžek bude darován zdravotně postiženým občanům Prahy 1.

Více informací naleznete na www.gjf.cz  a www.facebook.com/fragnerka a rovněž na stránkách a profilech spolupořadatelů.