Zapojte se do Zažít město jinak 2016

Zapojte se do Zažít město jinak 2016

Máte chuť na jeden den oživit svou ulici a poznat sousedy? Zapojte se do Zažít město jinak 2016 a zorganizujte sousedskou slavnost ve své čtvrti!

Loni se v Praze konal program na 59 lokalitách a připojilo se také dalších 10 český měst. Jedenáctý ročník sousedské slavnosti Zažít město jinak klepe na vrátka a Vy máte možnost být u toho!

Přidejte se a společně se sousedy a známými, místními podniky, spolky a organizacemi, kavárnami a obchůdky, a vdechněte život Vašemu blízkému místu. Zkrášlit můžete zanedbané nároží s lavičkou, jindy prázdnou nebo rušnou ulici, či okolní náměstí. Smyslem slavností je i zklidnění automobilové dopravy a navrácení života do míst konání akce.

Netoužíme po velkolepém festivalu. Zajímá nás příběh Vaší ulice a lidí, kteří v ní žijí. Připravte si program a oslovujte místní, ať se také zapojí. Tato aktivita bude ryze na Vás. Auto*Mat Vám zajistí společnou propagaci, pomoc s vyjednáním záborů, praktické rady a propojení s aktivními skupinkami a jedinci ve Vaší čtvrti.

Termín letošního Zažít město jinak je sobota 17. září.

Tato výzva je otevřená do 31. května.

Máte-li chuť uspořádat sousedskou slavnost ve Vaší čtvrti, napište nám na zmj@auto-mat.cz.