Dejte si Pragerovo Maté a podpořte tak Zažít město jinak!

Dejte si Pragerovo Maté a podpořte tak Zažít město jinak!

Také milujete Maté od F. H. Prageru? Pak od začátku září hledejte ve vašich oblíbených kavárnách, barech nebo v den sousedských slavností ty nejveselejší etikety pod sluncem. Jejich podobnost s grafikou letošního Zažít město jinak není náhodná, edice čtyř etiket je totiž unikátní pozvánkou na slavnosti!

Proměnu ulic z míst míjení na místa setkávání vnímá i nejznámější české jablářství jako zásadní společenské téma, a právě proto jsme pro vás společně připravili speciální benefiční edici limonády Maté. Zisk z každé prodané lahve věnuje F. H. Prager na podporu aktivit Zažít město jinak. „Vnímáme jako společensky důležité, aby tým Auto*Matu mohl dál připravovat slavnosti sousedského života, a pomohl nám ještě více zapracovat na změně k lepšímu životu ve městě,“ říká Ondřej Frunc, zakladatel F. H. Prageru.

V den Zažít město jinak potom v Krymské, Plaské a Bořivojově ulici (další domlouváme) pokukujte po speciálních stáncích. Kromě benefiční edice Maté se na nich bude míchat speciální sousedský drink, který jsme pojmenovali Zmatená. Maté, mix fairtrade čaje yerba maté, marocké máty a jablečného moštu, v kombinaci s nakuřovanou whiskey, to je drink na podporu hezkých sousedských vztahů.

Děkujeme!

IMG_2589 IMG_2708