Lokality

Mexická / Bulharská / „Angličtina pro malé i velké“
Šternberkova / „den otevřených dveří“ v keramické dílně, prodej děl, ukázka tvorby od Hlinotéka
Mexická / Bulharská / „People around me“
Mexická / Bulharská / „Testování jazykových znalostí s rodilým mluvčím“
Křovinovo náměstí (už 10 .9.) / (Jaký) Křoviňák BUDE také pro vás.
Náměstí před Klicperovým divadlem / "Nočník" s Lenkou Loubalovou
Americká (už 10. 9.) / 4 hudební scény s kapelami a DJ’s
Zažít Všenory jinak / 4. Garage Sale Všenory!
Na Nivách / Access Bars
Adamov / Adamov
Adamov / Adamov
Praha 4 / Adamovská
Fidlovačka (už 3. 9.) / Adaptace knihy od Neila Gaimana: Naštěstí (ne)máme mléko
Barrandov (až 24. 9.) / Aerobik z K Studia
Biskupcova / Ambrožova / Aeroškola uvádí
Sídliště Máj, Šumava, 4 Dvory, Stromovka (15.-18.9.) / AHÁÁÁ / Koťátko zkázy / novocirkusové představení / Stromovka u Bagru
Mostecká / akordeon & klavír z konzervatoře Jana Deyla
Vnitroblok Na Míčánkách / Akro jóga nejen pro rodiče s dětmi
Pernerova / akrobatická a taneční performance Elišky Brtnické Obrysy
Uralská / Al Madina
Atrium na Žižkově / ALICE HORÁČKOVÁ – Rozpůlený dům (ARGO) – autorské čtení + autogramiáda – zahrada Atria
Sídliště Máj, Šumava, 4 Dvory, Stromovka (15.-18.9.) / Alleycat – cyklozávody / start J. Opletala 20, u Maringotky
Praha 2 / Americká (už 10. 9.)
Praha 1 / Anenské náměstí
Biskupcova / Ambrožova / Animační díla Aeroškoly
Praha 1 / Anonymní intimita (až 4.10.)
Zažít Malé náměstí jinak / Antik decor a jejich šatečky tentokrát i přímo na náměstí
Zažít Malé náměstí jinak / Antikvariát Na Rynku – doslova
Arbesovo náměstí / Antonínovo pekařství
Praha 5 / Arbesovo náměstí
Arbesovo náměstí / Art Platforma & TEATR Forma
Arbesovo náměstí / Art Platforma & TEATR Forma
Čimice / Ateliér stepu
Praha 3 / Atrium na Žižkově
Dolní Chabry / Autobusová zastávka bez zábran
Čimice / Autorské čtení
Hostivařská / Autorské čtení – David na červené paletě
Dědina / Autorské čtení Dobrodružství pana Kolečka Michaela Mlíčková Jelínková
Troja / Azylový stánek před děštěm
Tomkova / B.I.Z.O.N.I.
Arbesovo náměstí / Baletní škola MaJa
Dědina / Balijská kuchyně Bali Gado-Gado a batikované látky z Jávy Batik Hati
Mexická / Bulharská / Barevná škola jazyků
Praha 5 / Barrandov (až 24. 9.)
Strossmayerovo náměstí / Bazárek (nejen) dětského oblečení
Mexická / Bulharská / Bazárek oblečení
Očkova / Bazárek s oblečením
Atrium na Žižkově / BECHY & FEE – koncert – zahrada Atria
Čimice / Běh do schodů
Šternberkova / Během dne: japonsko-čínské street food občerstvení od bistra Teplá kačka, chill out zóna.
Beroun / Beroun
Hrubého / Bez zábran – zážitkový workshop
Strossmayerovo náměstí / Bez zábran – pomáhat s komunitou Sant´Egidio skrze lidský kontakt s těmi nejslabšími
Fidlovačka (už 3. 9.) / Bezobalový koloniál Jelen
Hostivařská / Bezpatyboty
Bílina / Bílina
Bílovice nad Svitavou / Bílovice nad Svitavou
Bílovice nad Svitavou / Bílovice nad Svitavou
Praha 3 / Biskupcova / Ambrožova
Sázavská / bistro SPOKO
Srbská / Pod Kaštany / Bitter sweet cafe
Zažít Olomouc jinak / Bla bla bla Olomouc: Den otevřených dveří a házení sekerou
Blansko / Blansko
Karlštejnská / Blešák / Swap
Zažít Dvůr Králové jinak / Blešák / swap na náměstí TGM
Šternberkova / blešák oblečení, doplňků od letenských módních guru
Mostecká / blešák ZADARMO
Zažít Sázavu jinak / Bleší trh *Woskovky
Praha 8 / Bohnice – Vila Alena | ZRUŠENO
Trhanovské náměstí / Bojovka ulicemi Staré Hostivaře
Praha 6 / Bořislavka
Troja / BORŠČ
Praha 2 / Bourání bariér s LABem: Cyklisté sobě
Praha 7 / Bourání bariér s LABem: Nadějné vyhlídky
Praha 4 / Braník (už 10. 9.)
Hostivařská / Breeze In Trees
Praha 6 / Břevnov – Malý Vatikán
Břevnov – Malý Vatikán / BŘEVNOV JE JEN JEDEN! – manifestační průvod přes Bělohorskou ke klášteru
Hostivice / Břevský rybník (už 4. 9.)
Broumov / Broumov
Troja / Bulharské speciality z grilu
Klimentská / Bulharský stánek Víno&růže
Hrubého / Buřtotáborák!
Zažít Malé náměstí jinak / Busking point u antikvariátu
Praha 6 / Buštěhradská
Zažít Rudnou jinak / Bylinková dílna
Na Nivách / CACTUS ROCK
Sídliště Máj, Šumava, 4 Dvory, Stromovka (15.-18.9.) / Čaj o páté – tančírna nejen pro seniory / J. Opletala 20, u Maringotky
Mexická / Bulharská / Čajový pop-up – ZRUŠENO
Zažít Nový Jičín jinak / Capoeira – workshop
Zažít Nový Jičín jinak / Capoeira – vystoupení
Zažít Olomouc jinak / Capone Barbershop: Ukázka střihů
Praha 4 / Čekání na změnu
Blansko / Centrum (už 11. 9.)
Červený Kostelec / Červený Kostelec
České Budějovice / České Budějovice
Krč (už 1. 9.) / české langoše
Zažít Veselí jinak / Českomoravský modelářský svaz
Jílovská / Četnická pátrací stanice
Dolní Chabry / Chaberská PERGOLA
Praha 3 / Chelčického / Rokycanova
Náměstíčko V Středu / Chemická show: Molekulární gastronomie
Čimice / Chmeloun
Řehořova / Chodník plátnem
Dědina / Chůze s holí pro nevidomé na cestě s překážkami a možnost zakoupit si výrobky z dílny nevidomých
Praha 8 / Čimice
Zažít Nový Jičín jinak / Circus dance studio – akrobatický workshop pro dospělé
Rokycanova / Comeback Shop Progressive
Krhanice / Crazy Boys of Prague
Srbská / Pod Kaštany / Créme de la Créme
Klimentská / Čtenářský koutek (Bulharský institut)
Zažít tržnici jinak / Čtení pro děti a výtvarná dílna
Ve Smečkách / Čtení rukama v Knihovně a tiskárně pro nevidomé K. E. Macana
Sídliště Máj, Šumava, 4 Dvory, Stromovka (15.-18.9.) / Čtení se Zauzlínou / Knihovna 4 Dvory
Hostivařská / Cukrová vata od Křesťanského společenství Praha – Hostivař
Praha 6 / Cukrovarnická
Cukrovarnická / Cvičení máma dcera I.
Cukrovarnická / Cvičení máma dcera II.
Karlštejnská / Cvičení pilates s Danou
Šaldova / Cyklodílna – opravy a seřizování s Tokyobike
Mostecká / Czardashians
Zažít Olomouc jinak / Czechitas: Vytvoř si animaci během pár hodin
Kutná Hora / Dačického náměstí
Zažít Jeseník jinak / DAMÚZA – Uši pro princeznu
Zažít tržnici jinak / Dance Studio Wanted – Taneční a pohybový program pro děti
Zažít tržnici jinak / Dance Studio Wanted – Základní taneční kroky pro dospělé
Jílovská / Dášenka či život štěnetě – Říše loutek
Fügnerova / David Elis
Trhanovské náměstí / Davidovy BBQ speciality z amerického smokeru
Děčín / Děčín
Praha 6 / Dědina
Zažít Olomouc jinak / Den otevřených dveří v NZDM
Zažít Nový Jičín jinak / Denisa Křižanová – něco sladkého na zub
Barrandov (až 24. 9.) / Deskovky a pukec na stánku Spolku rodičů Chapliňák
Klimentská / Děti de-la-citá (Citadela stage)
Horská / DÉTKO STAGE: Dan Sýkora
Horská / DÉTKO STAGE: Nástrojová dílna s Ivem Vrbou
Horská / DÉTKO STAGE: Reflexe ruské agrese očima ukrajinských autorů
Dědina / Dětská tržnice (sousedský jarmark pro děti)
Waltrovka / dětské disko
Zažít Olomouc jinak / Dětské knihkupectví Zlatá velryba: Předčítání pro děti
U Okrouhlíku / Dětské podzemní kino
Mexická / Bulharská / Dětské představení "O kohoutkovi a slepičce"
Sídliště Skalka / Dětský bazárek hraček a všeho možného
Trhanovské náměstí / Dětský blešák
Mostecká / Dětský koutek
Americká (už 10. 9.) / Dětský koutek Malý průvodce
Troja / Dětský stánek MŠ Rozárka
Nučická / DĚTSKÝ TRH
Atrium na Žižkově / DIAKONIE ČCE – SCPS a FARNOST druhého sboru ČCE na Žižkově – před provozem na Čajkovského 1640
Atrium na Žižkově / Diakonie ČCE – SCPS – zahrada Atria
Holešovičky – park Hercovka / Dílna 1: Tvůrčí stánek rodičovského klubu Skřítek z Kuchyňky
Holešovičky – park Hercovka / Dílna 2: Moštování jablek
Hrubého / Dílnička pro děti
Náměstíčko V Středu / Dílnička pro děti
Hrubého / Dílnička s prvky Montessori
Uralská / Dílničky a hry pro děti
Adamov / Dílny pro děti