Lokality > Mladá Boleslav, Město=Galerie Street Art

Mapa
Město=Galerie Street Art

Streeartový festival Město=Galerie přináší do Mladé Boleslavi nové umění do veřejného prostoru a v sobotu se stane doprovodným programem akce Zažít měst jinak. Ikona graffiti Bates z Dánska, Fat Heat z Maďarska či sestava Slider, Rico a Caparso z Německa je minimum, co navštíví Boleslav. V zastoupení budou i umělci z Čech, kteří se v sobotu 17.9. na tř. Ludvíka Kalmy a Volkharda Köhlera účastní graffiti jamu, kterého součástí bude i workshop pro veřejnost, hudba a občerstvení.

 

Start 12:00 – 21:00, a workshop pro veřejnost 13:00 – 18:00.

 

Vyytváříme prostor pro kreativní tvorbu talentovaných umělců na základě formátu sympozia které má počátky v Poděbradech v roce 2005 s názvem Woodoo Session.

Ukazujeme a prezentujeme region a zůčastněné města širší veřejnosti v Čechách i ve světě, jako multikulturní města reflektující na tempo doby.

Prezentujeme mládeži současné moderní umění jako možnost aktivní realizace a přinést oživení nevzhledným plochám domů, zdí, betonových ploch a veřejně přístupným místům ve městě.

Obohacujeme veřejný prostor měst o umělecká díla trvalé hodnoty, která pak mohou fungovat ve veřejném prostoru mnoho let.

 

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program