Sousedské slavnosti – sobota 16. září – 90 míst po celé republice

Lokality > Praha 12, Modřanské podskalí

Mapa

Modřanský Central park a ulice U Kina díky vám ožije. Pro všechny z vás, kteří chtějí strávit sobotu 16. září v pospolitosti se svými modřanskými sousedy, se chystají různé sportovní i nesportovní disciplíny, hudební a taneční vystoupení, dětský koutek a mnoho dalšího.

DDM Monet představí své mažoretky a stepaře a připraví dětskou sportovní soutěž.

Studio Cvič.it vám předvede lekci jógy, umožní vyzkoušet si acrojógu, pole dance, lady latin a další.

Představit se přijde alternativní škola Edisona – škola pro děti, které baví objevovat svět, pro rodiče, kteří chtějí, aby jejich děti byly sebevědomé, svobodné a zodpovědné a pro rodiny, které se chtějí na vzdělávání svých dětí aktivně podílet – která nám bude vyprávět o své práci s dětmi a předvede nám i praktickou ukázku. 

 Chcete si zahrát na padělatele a pod dohledem odborníka si zkusit, jak dokážete napodobit cizí podpis? Přijďte a zkuste to, obratem získáte  odpověď na otázku, jak úspěšní byste v takové kariéře byli.

 Chystají se pro vás různé dílničky pro děti i dospělé a v neposlední řadě sousedský piknik, kde budete moci předvést vlastní kulinářské umění a  ochutnat, co připravé ostatní.

 Máte doma knihy, na které se jen práší? Ve skříni šaty, kterí jste na sobě neměli už léta? Přineste to do našeho bazaru a dejte tak starým věcem  novou šanci :-)

 Pokud se chcete zapojit se svým podnikem, nápadem či výrobkem, ozvěte se nám na zazijmodranyjinak@gmail.com nebo na tel. číslo 777 064  991 či 724 014 591.

 Těšíme se na vás :-)

Mapa lokality a okolí

Lokální partneři