PrahaPraha 2Sekaninova

V Sekaninově se na Vás těšíme ve Studiu Prototyp, kam se můžete – nejen s dětmi – zastavit na výstavu, výtvarný workshop a kolážování pro všechny, které bude za hezkého počasí probíhat venku na terase v našem nuselském vnitroblokovém dvorku.

Cyklodílna Jan bude otevřená pro všechny kolemjedoucí a ti co přijdou pěšky, možná odjedou na kole. 

Městská knihovna na rohu Ostrčilova Náměstí pro Vás připravila přehlídku knížek o zdejším údolí, milé knihovnice tu budou pro dospělé i děti, a kdo se bude chtít třeba zapsat jako nový čtenář, může se jich na všechno vyptat a všechno si prohlédnout.

A kdo si s sebou přinese knížku – může ji v bazaru knih vyměnit za jinou – novou a neznámou! 

Centrum komplexní péče Roseta pro Vás připravilo fyzioterapeutický trojboj, přehlídku fyzioterapeutických technik a soutěž o dárkové poukazy. „Rádi uvítáme návštvěníky všech věkových kategorií, pro každého máme něco!“ :-)

O kousek dál procházkou proti proudu Botiče na druhém konci Folimanky v Sarajevské ulici pojďte Zažít město jinak – v jiném nuselském vnitrobloku – se studiem Žofka. Máme pro Vás připravené tvořivé dílny, soutěže a spoustu netradiční zábavy, kterou u nás běžně nezažijete. Všichni jste srdečně zváni. Vstup zdarma. A kdo přinese Žofce něco dobrého na zub, odnese si vlastnoručně složenou a namalovanou dárkovou krabičku na poklady a tajnosti. 

Motto: Zanech svou stopu v Žofce ( tajným vzkazem, otisknutím, obkreslením ruky, nohy, celého těla, jakkoli…)

Určitě si popojděte ještě kousek dál k Nuselským schodům, kde pro vás v ateliéru Splanch budeme celý den a zasvětíme vás do tajů sítotisku. Osvětlíme vám výrobu síta, používání barev, na co všechno se dá tisknout atd. Těšíme se na vás!