PrahaPraha 8Karlín, Křižíkova

Počasí nás nemůže v sobotu zastavit, bude sice pršet,
ale to nevadí! 

PŘIPRAVUJEME PRO VÁS MOKROU VARIANTU! 

O všem podstatném vás budeme informovat. 

Nezoufejme, ke Karlínu prostě voda patří :-) Budeme se těšit, že dorazíte…

Zažít Karlín jinak aneb sousedské setkání, jaké jste vždy chtěli v Karlíně uspořádat, ale báli jste se zeptat…    

I toto září se koná tradiční sousedská slavnost Zažít město jinak. Tento rok proběhne slavnost v sobotu 17.9. od 13h do 20:00.    

Pozor !!! – pro sousedské rejdění bude letos vyhrazena nová lokalita – Křižíkova ulice od Šaldovy po Lyčkovo náměstí.    

Máme velkou radost, že již nyní můžeme potvrdit účast karlínských bouráků, jako je osobnost mnoha hudebních projektů Jiří Burian z Radia 1, hudební seskupení C.H.A.R.A. 57 Band, Syrový tóny nebo bubeníci Výplach .. vystoupí také DIVADLO (bez záruky) Praha, Divadlo Na houpačkách  …, o vaše žaludky se postarají karlíňáci Podolka, Mlsná kavka, Woker, Café Frida, bistro Proti proudu, Our Café, Havran Café, Parlor a jíní ..    

Pro děti plánujeme mnoho aktivit, jako například výrobu vlastních placek s Fokusem, dětské vaření s Mlsnou kavkou, cyklodílnu anebo sportovní aktivity se studenty Karlínské obchodní akademie v Kollárově ulici..    

Pro dospělé chystáme například besedu s jedním z nejrespektovanějších světových fotografů a karlínským patriotem Antonínem Kratochvílem.    

Výčet aktivit a účastníků ještě zdaleka není kompletní. I vy (nejen) obyvatelé Karlína jste určitě zváni k uspořádání vlastního programu, pomoci při organizaci i obyčejnému sousedskému poklábosení, hlaste se!    

Aktuální program sledujete zde nebo v sekci události na www.facebook.com/karlinsobe

Za mediální podporu děkujeme: Aktuálně.cz, ČR Regina, MČ Praha 8. Za podporu při technickém zajištění akce děkujeme MČ Praha 8

Lokální partneři