Lokality > Praha – Kunratice, Kostelní náměstí (už 3. 9.)

Mapa Program

Milé sousedky, milí sousedé, spolek Kunratice žijou vás zve na třetí ročník akce Zažít Kunratice jinak.

Od 13:30 vás na Kostelním náměstí čeká bohatý program včetně dílniček a pohybových aktivit pro vaše děti. Malí i velcí se mohou se těšit na cirkusově-pouliční show společnosti Poprávu a bublinovou show. K poslechu se těšte na vystoupení kapel Jakoband a Jiný metro. Večer zahraje DJ Blue. Letos si opět budete moci prohlédnout přilehlý kostel a hrobku, okusit jízdu na vysokých kolech. Děti čeká velké množství zábavy. Pro občerstvení nabídneme pivo z kunratického pivovaru, víno z místní vinárny a mnoho dalšího od vašich sousedů. A samozřejmě domácí pochoutky, které můžete přinést s sebou. Akci pořádáme v partnerství s MČ Kunratice.

Program

13:30–22:00
Hudba

Zažít Kunratice jinak

Srdečně vás zveme na třetí ročník akce Zažít Kunratice jinak. I letos máme bohatý program. Čekají vás hudební koncerty Jakoband, DDM DŮM – UM DATA base, Jiný metro, k poslechu zahraje DJ Blue, pro děti jsou pak připraveny dílničky, bublinová show, cirkusové představení společnosti Poprávu. Budete moci vyzkoušet vysoká kola, ochutnat kunratické pivo a víno a zakousnout nějakou tu dobrotu z Kunratic. V kostele budou probíhat komentované prohlídky.

14:00–22:00
Pro děti

Zažít Kunratice jinak

Letos vás 3.9. zveme na Kostelní náměstí, kde vás čeká pestrý program. Pro dospělé bude posezení, koncerty, hudební vystoupení, pro děti mnoho dílniček, bublinová show. Ochutnat můžete kunratické dobroty. 

Celodenní program

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program