Lokality > Příbor, Zažít Příbor jinak (už 16. 9.)

Mapa Program
Zažít Příbor jinak (už 16. 9.)

V pátek 16.9.2022 bude v Dukelské ulici v Příboře pořádně rušno! Sousedskou slavnost Zažít Příbor jinak premiérově pořádá svobodná demokratická škola Gaudi. Společně s vámi oživíme Dukelskou ulici a přilehlá prostranství. Budeme tančit, zpívat, hrát a tvořit. Těšit se můžete na dobrou kávu, občerstvení, swap oblečení, street art, bubliny, filmovou projekci, živá zvířátka a mnoho dalšího. Pojďme si společně užít krásný den a navzájem se lépe poznat. Děti z Gaudi to umí rozjet! 

Program

14:00
Ostatní

Swap oblečení

V rámci akce bude probíhat i náš velmi oblíbený swap, tedy výměna oblečení. Přinést můžete vaše nevyužité oblečení, které vám leží ve skříni. Prosíme o podzimní a zimní věci od cca šesti let. Oblečení by mělo být čisté a v hezkém stavu.

14:00
Gastro

Občerstvení a pití

Budeme moc rádi, pokud přinesete cokoliv na společný stůl. My si pro vás připravíme domácí i jiné speciality. Pití nám zajistí hospůdka Studánka ze Skotnice. Otevřena bude také místní pekárna.

14:00
Dílny

Street art

Před školou i za školou Gaudi budou připravené velké desky k volnému výtvarnému řádění.

14:00
Pro děti

Bubliny a žonglování

Děti si mohou vyzkoušet pouliční cirkusové umění jako výrobu bublin, žonglování či něco málo z parkouru.

15:00
Gastro

Občerstvení z bezobalového obchodu VIKTORINA LOCA

Družstvo VIKTORINA LOCA  se zúčastní se "stolečkem" a zbožím z bezobalu (vegan medvídci, nějaké sušené ovoce a oříšky), k tomu nějaké drobné občerstvení jako např. muffin, možná quiche nebo chléb s vegan pomazánkou a lokální zeleninou. 

15:00
Hudba

Hudba a tanec

V naší škole je mnoho muzikantů z řad dospělých i dětí. V průběhu akce se bude hrát, zpívat a tančit. Vše ponecháme volnému průběhu, přidat se může kdokoliv :)

15:00
Gastro

Káva

Kávu nám přijedou uvařit Kofeinoví jezdci na překapávacích strojích

16:00
Film

Filmová projekce

V rámci akce se můžete těšit i na promítání filmů od My street films

Celodenní program

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program