Lokality > Hostivice, Husovo náměstí

Mapa Program

Program

20:00–22:00 TIP!
Film

Letní biograf na Husově náměstí.

SPOLEK HOME se podruhé připojí k celorepublikové akci „Zažít město jinak“. LETOS S POZVÁNÍM DO BIOGRAFU NA HUSOVĚ NÁMĚSTÍ.

Když jsme vymýšleli, jak „Zažít Hostivici jinak“ v letošním roce, zvítězil názor, že budeme méně hraví a více kulturní, že program bude koncentrovanější a bude odměnou pro rodiče těch nejmenších, za to že se celý den hezky starali. Vytáhne větší děti i puberťáky od mobilů, babičky od draní peří a dědečky od rádií. A co má sílu spojit generace? Přece biograf, letňák!

Tímto si dovolujme pozvat velevážené publikum do letního kina na hostivické Husovo náměstí. Představení se koná chvilku před podzimní rovnodenností, 21. 9. 2019, takže můžeme začít už ve 20:00. 

CO SE BUDE PROMÍTAT?
Záleží na vás, který ze dvou filmů vyberete. Zda vyhraje pohádka Čertí brko nebo černá komedie Teroristka.

Hlasovat můžete V NAŠÍ ANKETĚ NA FB Spolku HOme až do 14.září.

OBČERSTVENÍ:
Bude :-) Máte doma oblíbený půllitr? Vemte ho s sebou. Inspirovaly nás články v Hostivickém měsíčníku, přednášky o životě bez odpadů a tak pivo nebudeme čepovat do plastových kelímků, ale do vašeho rodinného skla. A dobroty vám rádi naservírujeme na váš domácí talířek.

NEZAPOMEŇTE NA DEKU ideálně na sebe i pod sebe nebo kempingovou židličku. Zkušení filmoví fajnšmekři si mohou donést i skládací lehátko. Na čem budete při promítání sedět nebo ležet, záleží jen na vás. Rozvětveným rodinám a skupinám přátel doporučujeme piknikové deky.

Celodenní program

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program