V Kyjově se letos poprvé uskuteční sousedská slavnost s názvem Zažít Kyjov jinak. Akce, která má za úkol pobavit, ale také zlepšit sousedské vztahy a rozšířit bohatý společenský život ve městě o nový prvek. Návštěvníci budou moci zažít Kyjov tak, jako nikdy předtím.

Na neobvyklých místech se budou odehrávat sportovní i hudební vystoupení, divadla, výtvarné dílny, soutěže, burzy, promítání a spousta dalšího. V tuto nevšední sobotu se budou na ulici potkávat různé žánry, zájmy i věkové skupiny. Můžete zde potkat zástupce místních organizací, spolků, zajímavé osobnosti, umělce i kreativce. Budete moci ochutnat tradiční i netradiční gastronomické lahůdky, vína i piva.

Pokud jste soutěživí, můžete se zapojit do turnaje ve hře Kubb. Soutěžit mezi sebou mohou například jednotlivá sídliště a městské části.

Bohatý program pro děti i dospělé, který má vytvořit prostor ke spolupráci a aktivitě, připravují sami občané za podpory Města Kyjova.

Nechte se zlákat a navštivte 15. září 2018 Kyjov, zažijete jej tak, jak jej neznáte.

Program

10:00–18:00 / 15.09. Celý den
Ostatní

Můžete se těšit na:

Hodiny tance – swing, salsa a jiné, sportovní vystoupení, malování na textil, ochutnávku místních sp...

Hodiny tance – swing, salsa a jiné, sportovní vystoupení, malování na textil, ochutnávku místních specialit, SONS – jak hrají ping-pong slabozrací nebo nevidomí, loutkové divadlo, ukázka Agility, lanovou dráhu na stromech, ukázka práce kyjovských hasičů, policie, sanitky a možná i popeláři, táborák, debrujáře, filatelisty, včelaře a jejich produkty a další

Mapa lokality a okolí

Lokalita Doprovodný program

Lokální partneři