Lokality > Praha 1, Opatovická

Mapa
Opatovická

Letošní sousedské slavnosti zahájíme komunitní snídaní od 9.hodin na ulici před podnikem Coffee and Riot.

V 11.hodin dopoledne zahájí fanfáry M-Brass tradiční Megavýprodej gramofonových desek před obchodem Phono.cz a následně odehrají od půl 12 koncert duchovní i světské hudby v přilehlém kostele V Jirchářích.

Dobroty bude po 11.hodině servírovat také Café Jericho.

Phono DJs postaví gramofony a dj mix venku pod kaštanem a budou od 11 hodin až do večera hrát hudbu z gramofonových desek. Od funku a soulu, přes world music, reggae a dub až po elektronickou hudbu. V 17 hodin zahraje hodinový live koncert spolek Grůvíček – muzikanti ze tří kapel, které sdílí zkušebnu v sousední budouvě bývalé Tiskárny. A svou novou desku zde v 19 hodin představí slovenský DJ a producent Beyuz.

Kolem poledne u vstupu do zahrady zahájí workshop pro děti i dospělé sousedka Káťa. Z použitých gramodesek vytvoří pomocí horkovzdušné pistole originální náramky a nebude chybět ani tradiční malování na desku točící se na gramofónu.

V zahradě u kostela V Jirchářích budou sousedé z Knihovny Václava Havla a také sousedé z Vyšší odborné školy publicistiky (VŠOP).

V 19 hodin odehraje divadelní uskupení JUST MONKEYS představení Princip nejistoty v kostele V Jirchářích. Setkání herců, umělé inteligence a boha?

Aktuální změny najdete na fb události zde: https://fb.me/e/31Uj23QGz

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program