Lokality > Praha 10, Park Konopišťská – Bělocerkevská

Mapa Program

Sousedská slavnost

Ve veřejném vnitrobloku mezi vršovickými ulicemi 28. pluku–Bělocerkevská a Konopišťská pořádáme od 11 do 15.00 hod. sousedskou slavnostpiknik, společné setkání sousedů z blízkého i širšího okolí parku. Přijďte se potkat s vašimi sousedy. S sebou můžete přinést něco dobrého, hudební nástroj či sportovní náčiní – využít můžeme také volného prostoru a zahrát si třeba petanque nebo badminton. Počítáme samozřejmě i s účastí dětí – pro ně připraví vršovický skautský oddíl různé hry a aktivity!

zapojení zveme i blízké spolky či obchody – spolupracujeme například s 301. skautským vršovickým oddílem Sov. Chcete se zapojit? Máte nápad co bychom ještě mohli podniknout? Ozvěte se nám!

Přineste si něco dobrého, vezměte s sebou deku, a zúčastněte se společného hodování (od 12.00 hod). Nezapomeňte ani na bábovku nebo něco sladkého – fantazii se meze nekladou :) Už teď se můžete těšit na dobroty, které pro vás připraví vaši sousedé! Překvapit je na oplátku můžete skvělou pochoutkou podle receptu vaší babičky. Mňam.

Chcete se zapojit? Máte nápad co bychom ještě mohli podniknout? Ozvěte se nám!

Těšíme se na vás!

Více na facebook.com/28BeKo

Program

11:00–12:00 TIP!
Pro děti

Hry a aktivity pro děti

Hry a hříčky pro děti, které připraví 301. Soví skautský oddíl

12:00–13:30 TIP!
Ostatní

Sousedský piknik

Přineste si něco dobrého, vezměte s sebou deku, a zúčastněte se společného hodování. Nezapomeňte ani na bábovku nebo něco sladkého – fantazii se meze nekladou :) Už teď se můžete těšit na dobroty, které pro vás připraví vaši sousedé! Překvapit je na oplátku můžete skvělou pochoutkou podle receptu vaší babičky. Mňam.

U jídla se můžeme bavit o tom, jak se nám žije ve Vršovicích, co by tady mohlo být jinak nebo prostě o tom, jak se máme. Přijďte poznat vaše sousedy.

13:30–15:00 TIP!
Pro děti

Koloběžkový závod pro děti

Vezměte s sebou koloběžku a zúčastněte se časovky kolem parku (helmu s sebou!). Během odpoledne pro vás další hry a hříčky pro děti připraví 301. Soví skautský oddíl

Celodenní program

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program

Lokální partneři