Lokality > Praha 13, Nové Butovice – Seydlerova

Mapa Program

Zažijme Butovice jinak!

Jsme parta sousedů žijících v Nových Butovicích. Protože to tu máme rádi, rozhodli jsme se přidat k iniciativě Zažít město jinak. V sobotu 15.9.2018 od 11:00 do 20:00 se tak bude v Seydlerově ulici konat sousedská slavnost. Naše snažení podpořila i radnice městské části Praha 13.

O co nám jde? Pojďme se jedno zářijové sobotní odpoledne setkat společně se svými sousedy, přáteli Nových Butovic, přáteli přátel Nových Butovic a dalšími :-), poznat se, popovídat, poslechnout hudbu, zahrát hry a taky něco dobrého sníst!

Program stále ladíme a budeme doplňovat, ale už teď se můžete těšit např. na hudební vystoupení kapely LIME DEZERT či pražské duo 20 Minutes.

Pro tancechtivé bude připravena lekce KUBÁNSKÉ SALSY. Zahrát si budete moct badminton, stolní tenis, šachy, čáru či frisbee, bude připraven lego koutek.  Akci podpoří formou workshopu i nově otevřená prodejna galanterního zboží STOKLASA a dlouholetá místní firma HAYASHI.cz .

O pivko se postará místní POHODA hospoda&bar, řeznictví MASOLOGY.cz zase zajistí hotdogy a restaurace Trifot pro vás připraví palačinky.

Jsou to sousedské slavnosti, a tak uvítáme, pokud i vy sami něco upečete či připravíte a přijdete se podělit s ostatními ;-) !

Pokud vás Zažít Nové Butovice oslovuje a měli byste chuť nám s tím pomoci, uvítáme jakoukoliv drobnou pomoc – točit pivko, dopoledne rozložit a večer sklidit lavice, vystřídat někoho u stánku, zorganizovat nějakou hru ….. cokoliv se počítá. Dejte nám případně vědět na číslo 777323065 nebo na email: ales@masology.cz

Současně prosíme obyvatele Seydlerovy ulice o toleranci a pochopení ohledně částečného záboru a předem děkujeme, že svá auta přeparkujete jinam.

Těšíme se na setkání v září!

Program

12:00–19:00 / 15.09.
Hry

Hry, workshopy, sportovní náčiní, hudební produkce!

13:00–14:00 / 15.09.
Hudba

Jiří Máčel – kytara

15:00–16:00 / 15.09.
Hudba

20 Minutes

Mladá popová kapela 20 Minutes

https://youtu.be/VePo0o5vWHM

Mladá popová kapela 20 Minutes

https://youtu.be/VePo0o5vWHM

17:00–18:00 / 15.09.
Hudba

LIME DEZERT

Lime Dezert je dreampopový dvoučlenný projekt z Prahy. Tvoří jej Eva Fleetwood (zpěv) a Václav Šnýdr...

Lime Dezert je dreampopový dvoučlenný projekt z Prahy. Tvoří jej Eva Fleetwood (zpěv) a Václav Šnýdr (zpěv a ostatní nástroje). První společné hudební kroky se datují do roku 2012. Po několika letech ohledávání zvuku a hudebního stylu v dubnu 2018 vydali debutové EP s názvem LD. www.limedezert.cz

Mapa lokality a okolí

Lokalita Doprovodný program

Lokální partneři