Sousedské slavnosti – sobota 16. září – 90 míst po celé republice

Lokality > Praha 2, Sekaninova

Mapa Program
Sekaninova

V Sekaninově se na Vás těšíme ve Studiu Prototyp, kam se můžete zastavit i s dětmi na výtvarný workshop a kolážování pro všechny, které bude za hezkého počasí probíhat venku, na terase v našem nuselském vnitroblokovém dvorku.

Cyklodílna Jan bude otevřená a ti co přijdou pěšky, možná odjedou na kole, hned naproti galerie bude u altánu na Folimance stanovat klub „Beztíže“, mají připraveny dílny výroby šperků a žonglování pro kolemjdoucí)

 

Program

11:30 / 16.09.
Dílny

Na Folimance Beztíže

V rámci sousedské slavnosti představíme naši práci a klub a Streetwork Beztíže. Chystáme tvořivé díl...

V rámci sousedské slavnosti představíme naši práci a klub a Streetwork Beztíže. Chystáme tvořivé dílny a přehlídku volnočasových aktivit pro děti a mládež, k dispozici budou hry, žonglérské náčiní, malá šperkařská dílna ad. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Nízkoprahový klub Beztíže a Streetwork Beztíže – Praha 2, se zaměřují na prevenci a práci s rizikovou mládeží. Podporují mladé lidi v období jejich dospívání, při hledání vlastní identity a v jejich aktivním zapojení se do společnosti. 

12:00 / 16.09.
Pro děti

Posezení a workshop v galerii Prototyp

Zveme do galerie Prototyp v Sekaninově 16,  budeme relaxovat v jednom typickém nuselském vnitrobloku...

Zveme do galerie Prototyp v Sekaninově 16, 

budeme relaxovat v jednom typickém nuselském vnitrobloku, můžete se těšit na výtvarnou dílnu pro děti i dospělé a na posezení na terase s výhledem do zeleně – jsme prostor pro kulturu, věnujeme se městskému pěstitelství a můžete si u nás nechat třeba i opravit kolo a když se Vám nebude nic chtít – můžete se začíst v naší knihovně, dát si kafe a popovídat si o kompostování, městských grantech, rekonstrukcích, galeriích, výstavách, rajčatech, fazolích a spoustě jiných… 

Prostě skvělé – odpočinkové odpoledne – děti vítány – pitný režim zajištěn. 

Těšíme se)

Mapa lokality a okolí

Lokální partneři