Lokality > Praha 20 – Horní Počernice, Votuzská (koná se už 8. 9.)

Mapa Program
Votuzská (koná se už 8. 9.)

Zveme vás v neděli 8. září na pohodové (nejen) divadelní odpoledne.

Připravili jsme pro vás program, o kterém si myslíme, že vás bude bavit. Protože víme, že naši diváci jsou hraví, nenecháme vás jen přihlížet, rádi vás zapojíme do hry.  Ale nebojte, k ničemu vás nutit nebudeme. Především si přejeme, aby vám tu bylo s námi dobře.

Máme připravené deky, které vám moc rádi půjčíme, ať si můžete na trávníku v parku udělat pohodlí. Dek máme dost, ale přeci jen jejich počet není neomezený, když si vezmete vlastní, nic nepokazíte.

Studené nápoje i výbornou kávu bude mít připravenou Divadelní kavárna, najde se také něco na zub. Lahodné quiche a další dobrůtky bude nabízet Daneva. Pokud si chcete udělat v parku piknik, klidně si doneste vlastní zásoby a užívejte si čas mezi přáteli a sousedy.

Po třetí hodině odpolední zahraje v parku u divadla dětem pohádku O sedmi trpaslících divadlo Harmonika. Děti si společně s Markem zazpívají a možná i dostanou nějakou tu roličku. Určitě se budou dobře bavit.

Někdy po čtvrté hodině čekáme Bratry v tricku s představením Běžkařská odysea, které čerpá z letitých zkušeností Bratrů v tricku na poli pouličního divadla. Tradičně silnou doménou souboru je sebeironie, žonglování, předmětová manipulace, střídmá akrobacie a laskavý humor. Diváci budou psychicky i fyzicky vtaženi do děje ať se děje co se děje. Žádná stopa? Nevadí, tohle představení není žádná klasika! Jak praví oblíbené německé rčení: „LANGLÄUFER LEBEN LÄNGER“ — „běžkaři žijí déle“! Smích a humor prý taky roky přidávají. Tak račte s tímto představením objevit elixír nesmrtelnosti!

Zapojit se budete mít příležitost třeba na bubenickém, žonglérském či bubenickém workshopu, v divadelním fotokoutku nebo do výtvarných dílniček. K dispozici budou také křídy na chodník a silnice vám bude malířským plátnem.

V průběhu celého odpoledne bude již tradičně vystupovat pěvecký sbor Paleček a Dechový orchestr ZUŠ Horní Počernice. Celé odpoledne uzavře Ben Selinger.

8. září nás čeká příjemné nedělní odpoledne.

Těšíme se na vás.

my všichni z divadla :)


PROGRAM NEDĚLNÍHO ODPOLEDNE  8. září 2019


15:00  zahájení

15:15  Dechový orchestr – ZUŠ Ratibořická

15:30  O sedmi trpaslících– divadlo Harmonika

16:15  pěvecký sbor PALEČEK – ZUŠ Ratibořická

16:30  Běžkařská odysea – Bratři v tricku

17:10  pěvecký sbor PALEČEK – ZUŠ Ratibořická

17:15 žonglérský workshop, floristický workshop

17:30 Dechový orchestr – ZUŠ Ratibořická

17:40  bubenický workshop 

18:20  Ben Selinger – DJ set

(časy jsme si naplánovali, ale nevíme jestli se nám je podaří přesně dodržet….)

Program

15:00–19:00 TIP!
Pro děti

Malování křídou na silnici

Popustit uzdu fantazii a využít velký prostor budou mít nejen děti.

15:00–15:45 TIP!
Divadlo

O sedmi trpaslících

Divadlo Harmonika je divadlem jednoho herce, režiséra, autora, loutkáře, harmonikáře a kulisáka. To všechno v jedné multitalentované osobě Marka Vojtěcha. Marek dětské diváky zapojuje do děje, představení společně dotvářejí, zpívají a malují. Hlavně se dobře baví.
15:15–15:30 TIP!
Hudba

Dechový orchestr

Vystoupení počernického Dechového orchestru, který vás strhne svým nasazením.

15:30–18:00 TIP!
Hry

Fotokoutek

Přijďte si vyzkoušet divadelní rekvizity a pořídit si pár pěkných selfíček.

16:15–16:30 TIP!
Hudba

Paleček

Vystoupení počernického dětského pěveckého sboru Paleček, který v poslední sezóně posbíral ocenění na těch nejprestižnějších soutěžích.

16:30–17:00 TIP!
Divadlo

Běžkařská odysea – Bratři v tricku

Představení Běžkařská odysea čerpá z letitých zkušeností Bratrů v tricku na poli pouličního divadla. Tradičně silnou doménou souboru je sebeironie, žonglování, předmětová manipulace, střídmá akrobacie a laskavý humor. Diváci budou psychicky i fyzicky vtaženi do děje ať se děje co se děje. Žádná stopa? Nevadí, tohle představení není žádná klasika! Jak praví oblíbené německé rčení: „LANGLÄUFER LEBEN LÄNGER“ — „běžkaři žijí déle“! Smích a humor prý taky roky přidávají. Tak račte s tímto představením objevit elixír nesmrtelnosti!

 

17:00–17:15 TIP!
Hudba

Paleček

Vystoupení počernického dětského pěveckého sboru Paleček, který v poslední sezóně posbíral ocenění na těch nejprestižnějších soutěžích.

17:15–18:00 TIP!
Dílny

Floristický workshop

Uvážeme si společně kytice pozdního léta pod vedením Míšy Svobodové (Květiny Michaela)

17:15–17:30 TIP!
Dílny

Žonglérský workshop

Naučte se žonglovat s Bratry v tricku. Workshop pro malé i velké.

17:30–17:45 TIP!
Hudba

Dechový orchestr

Vystoupení počernického Dechového orchestru, který zahraje známé filmové melodie.

17:45–18:30 TIP!
Dílny

Bubenický workshop

Celodenní program

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program