Lokality > Praha 4, Krč (už 16. 9.)

Mapa Program
Krč (už 16. 9.)

Těšíme se již na šestý ročník našeho pouličního festivalu. Můžete s námi zažít sousedskou atmosféru, pohodovou hudbu, akce pro děti, dobré pití a mnoho dalších. 

Program

14:00–19:00
Hry

Burza kuchařek a soutěže pro děti

I pobočka městské knihovny se zapojí. Připravila pro Vás burzu kuchařských knih a soutěží pro děti. 

14:00–21:00
Sport

Judo pro děti

Ve spolupráci s Judo Academy si budou moci děti vyzkoušet tento olympijský sport na vlastní kůži.

15:30–16:00
Hudba

AJETO! (1. set)

Skupina tvořená z klientů domova Sulická (domo pro osoby se zdravotním postižením) se po delší době opět vrací mezi nás. Přijďte tuhle veselou partičku podpořit.  

16:00–17:00
Hudba

Martin Beran s kytarou

Známé písní v podání Martina Berana a jeho kytary. 

17:00–17:30
Hudba

AJETO! (2. set)

Skupina tvořená z klientů domova Sulická (domo pro osoby se zdravotním postižením) se po delší době opět vrací mezi nás. Přijďte tuhle veselou partičku podpořit.  

17:45–18:00
Tanec

Nautilus

Taneční vystoupení Dance Center Nautilus 

18:00–18:30
Hudba

Petra Magdová

Petru si můžete pamatovat například ze soutěže Hlas Česko Slovenska. Těšit se tedy můžete na její zpěv. 

19:00–21:00
Hudba

Lu's &

Chcete slyšet na živo letošní absolutní vítěze Porty? A přitom nejde o ryzí folk ale směs žánrů. Přijďte na náš pouliční festival. 

Čtyři hudebníci s barvitými osobnostmi, kteří se narodili na opačných koncích železné opony, se setkali na pražských jam sessions. V čele s písničkářkou Loes van Schaijk přináší Lu's & (CZ/NL) na pódium působivou sbírku akustických nástrojů. Jejich vlastní "indie komorní folkový pop", inspirovaný umělci jako Paul Simon a Fleetwood Mac, mísí vyprávějící texty s bluegrassovou virtuozitou, jam bandovým groovem a keltským cítěním.

Celodenní program

14:00–21:00
Výstava

Výstava výtvarných prací ZŠ a MŠ

Letos se do naší akce zapojily i dvě školy, jedna základní (U Krčského lesa) a jedna mateřská (Hurbanova). Přijďte si prohlédnout obrázky mladých umělců.  

14:00–21:00
Ostatní

Měření zraku a optické klamy

Místí L.P.Optik si pro Vás již tradičně připravil měření zraku zdarma, optické klamy, akční slevy a mnoho dalších. 

14:00–21:00
Výstava

Stará Krč v obrazech

Jak se v Krči žilo před 100 lety? Zjistíte z fotografií Staré Krče. 

14:00–21:00
Výstava

Komiksový svět Myšov

Přijďte se podívat, jak se žije ve světě Myšov. 

14:00–21:00
Ostatní

Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická

Máme obrovskou radost, že po dvou letech opět můžeme přivítat klienty z domova pro osoby se zdravotním postižením Sulická. Krom jejich kapely Ajeto! dorazí i mobilní kavárna s kávou a zákusky, jenž klienti upekli. K dispozici bude i jejich stánek s dárkovými předměty, jenž pocházejí z jejich dílen. 

14:00
Gastro

Veřejný gril

K dispozici Vám bude iž tradičně otevřený gril pro vaše vlastní grilování. 

14:00–21:00
Dílny

Fotokoutek

Již tradičně přijede se svým fotokoutkem i fotografka Leona Bumbová a při čekání na tisk fotek si můžete i vyzdobit fotorámeček. 

14:00
Gastro

Vinárna pod širým nebem

Přijďte s námi oživit veřejný prostor a vychutnat si kvalitní mošty, burčák nebo skleničku vína uprostřed našeho sídliště. O vše se postará Vinotéka Slovácký sklípek. Vezměte si vlastní sklo. Prostor pro mytí vlastního nádobí zajistíme. 

14:00–21:00
Pro děti

Kalemba a párty pro děti

Díky dětské agentuře Kalemba si letos děti užijí spoustu balónků, malování na obličej, vytváření a další spoustu zábavy. 

14:00
Gastro

Káva voní na každém kroku

Již tradičně přijede se svým stánkem Honza Růžička Face Latte Art a bude do cappuccina kreslit vaše portréty. Nově máme v blízkosti naší lokality také kavárnu vybudovanou z bývalého stánku trafiky Café pavilon.  A také přijedou klienti z Domova Sulická (domov pro osoby se zdravotním postižením) se svojí improvizovanou kavárnou. 

14:00
Gastro

Pivovar Kunratice (Muflon)

Pivo Muflon je již mezi pivaři takový malý pojem. A že to k nám mají doslova přes les? O důvod víc aby byli s námi. Velké dík pivovaru i za zapůjčení lavic a stolů pro vaše pohodlí. 

14:00–20:00
Výstava

Neviditelná výstava

Na místě bude možné vyzkoušet projít labyrintem s pomocí slepecké hole a zkusit zapojit ostatní smysly kromě zraku. S pomocí klapek budou návštěvníci moci vyzkoušet různé hry a skládačky, které využívají čichu, hmatu a sluchu.

 

14:00
Gastro

Marmeládařka a její sladké i nesladké dobroty

Téměř na každé naší akci nesmí chybět Eva Marmeláda – přijede se svým stolečkem, který obloží všemi možnými dobrotami a to nejen z ovoce. Její slaný karamel je pochoutka po které se vždy jen zapráší. A ty domácí sirupy … Přijďte ochutnat. 

14:00–21:00
Gastro

Perníkářská dílna

Již tradičně přijedou naše místní perníkářky Jana, Anna a Hana a vy si tak budete moci vyzkoušet tuto krásnou sladkou práci. Samozřejmě přijedou i se svým stánek s nádherně zdobenými perníky. 

14:00
Výstava

Historie sídliště Krč

Přijďte si prohlédnout, jak vypadalo sídliště Krč před padesáti lety. Čeká na Vás výstava fotografií, včetně srovnávacích obrázků a také snímky z filmů, v kterých si naše sídliště zahrálo. 

14:00–21:00
Gastro

Dorty Karamelka

Máte rádi k dobré káv něco sladkého na zub? Těšit se můžete na Dorty Karamelka :) 

14:00
Gastro

Zmrzlina a zase zmrzlina

Tak trochu jiná točená zmrzlina přijede se svým vymazleným foodtruckem a vy si namixujete svojí zmrzku podávanou v černých kornoutkách nebo v ekologicky rozložitelném kelímku. Jestli ale dáte raději přednost kopečkové zmrzlině, tak Café Pavilon mají pro Vás ve stálé nabídce připravenou řemeslnou zmrzlinu všelijakých druhů. 

15:00–20:00
Dílny

Tvořivá dílna pro malé piráty

Letos máme pro vás připravenou tvořivou dílnu s pirátskou tématikou. Děti si vyrobil pásku přes oko, čepici nebo šavli. Pro ty menší budou nachystané omalovánky s pirátskou tématikou a nebudou chybět ani křídy na kreslení po chodníku. 

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program

Lokální partneři