Lokality > Praha 5, Barrandov (až 24. 9.)

Mapa
Barrandov (až 24. 9.)

Už osmý ročník Zažít Barrandov jinak 2022 bude v sobotu 24. září od 13 do 19 hodin.

Kde? Jako vloni u Pegase – před Základní školou V Remízku a před pobočkou barrandovské Městské knihovny: Wassermannova 926/16, Praha 5.

V sobotu 24. 9. společně zaplníme plácek u Pegase. Těšit se můžete na výtvarné i sportovní dílny pro děti i dospělé, stánky barrandovských organizací a spolků, koncerty a taneční vystoupení, ale hlavně na setkání se sousedy.

O jídlo a pití se tradičně postará (původně barrandovská) parta z food trucku Dobré naděje a osádka Bručoun café.

A když budete chtít, upečte i svůj oblíbený koláč a doneste ideálně i s receptem (vždycky je po nich sháňka!).

Koukněte na program, rezervujte si datum v kalendáři – a sledujte nás tady nebo na fb Zažít Barrandov jinak.

Těšíme se.

Program

brzy!

Už teď ale víme, že i letos bude korálková, truhlářská a část dne i šicí dílna, můžete hrát deskovky, stavět z kostek nebo si střihnout krátkou hru v angličtině.

U florbalistů si vyzkoušíte slalom a střelbu na branku, u sportovní akademie atletickou dráhu a potrénujete fotbalové dovednosti.

Budeme si moct koupit drobnosti, které vyráběly maminky s dětmi z azylového domu Gloria nebo oblečení, které šije Markéta Hallová. U ní si také budete moct vybarvit kuchyňskou chňapku nebo taštičku.

V knihovně se bude plést šála pro zimní Ošálení (sochy) Pegase, dílnu otevře i Kulturní a rodinné centrum Barrandov,  Dámy mohou do sytosti vyměňovat náušnice a šátky v kolotoči šátků a náušnic a všichni vyzkoušet, jestli zvládnou přejít slacklajnu.

Vystoupí folklórní taneční skupina Moták, orientální tanečnice ze Studia Zahra, beta-boxer Jenda Veverka, duchovní písně zazpívá paní Kombercová. Těšit se můžete i na kapelu Příliš mnoho saxofonů (to budete koukat! :-) ) a možná vystoupí i bubeníci.

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program

Lokální partneři