Sousedské slavnosti – sobota 16. září – 90 míst po celé republice

Lokality > Praha 5, Malvazinky

Mapa

Zažít Malvazinky jinak

 

 

Pojďte s námi oživit plácek mezi ulicemi K Vodojemu a Na Pláni a zapojte se do přípravy slavnosti „Zažít město jinak“.

Rádi bychom i v tento den 16.září 2017 od 14 hod do 22 hod vytvořili z našeho plácku místo společného setkání sousedů – místních obyvatel  a dalších návštěvníků. Pro letošní ročník jsme zvolili malé podtéma „Vzpomínka na léta 70 tá a 80 tá“ . Pojďte se společně s námi vrátit do let dětství, mládí či zralého věku.

S tímto tématem korespondují  i připravované aktivity. Děti se přesvědčí, že bavit se dá i dávno zapomenutými hrami. Kdo z dnešních dospělých by si nepamatoval na kuličky, skákací gumu, přebíranou nebo skákacího panáka? Tyto i řadu dalších her z dob minulých bude možné vyzkoušet v průběhu celého odpoledne.

Také pro dospělé se najdou aktivity, které je na chvíli vrátí do doby nedávno minulé. Kromě toho se chystá prověření znalostí a šedých mozkových buněk v odlehčeném sousedském kvízu :-). Chybět nebudou ani tradiční součásti našich společných setkání - ochutnávky vašich specialit a tajných domácích receptů a večerní táborák s opékáním buřtů. A možná přijde i pan promítač a z plácku se na chvíli stane letní kino.

 

Slavnost je přístupná všem, vstup je volný a koná se za každého počasí. Pojďte se zapojit do přípravy či organizování. Vítáme nápady i příspěvky, neváhejte nás kontaktovat: p.malvazinek@gmail.com

Mapa lokality a okolí

Lokální partneři