Lokality > Praha 5, Náměstí 14. října

Mapa Program
Náměstí 14. října

Drazí přátelé,

 

Jsme rádi, že vás můžeme pozvat na pouliční uměleckou akci – STREET ART AGAINST VISUAL SMOG, kterou pořádá tým ATTЯACT s podporou Manifesto MarketHlavní částí této pouliční akce bude revitalizace ventilační šachty z metra, která je nyní ve velmi špatném stavu a zcela ničí celkový dojem tohoto bloku. Nový design budou malovat na místě pražský street artisti přímo před Váma!

 

Přijdte nás podpořit a vytvořit příjemnou atmosféru! Přiveďte své přátele, děti a domácí mazlíčky, protože tu bude od 11:00 hod program pro všechny. 

 

 

Protože tento projekt není finančně sponzorován žádným subjektem jsme ve stadiu kdy se snažíme ještě vybrat poslední kapitál na spreje a produkci, pokud byste měli chuť se zapojit a podpořit nás tu je cesta jak na to ????????

https://www.darujme.cz/vyzva/1201042#vyzva

 

 

Po 20:00 jsme pro vás připravili oficiální after party v Manifestu Smíchov!

Program

Celodenní program

11:00–20:00 TIP!
Dílny

Graffiti škola????????‍????

Vyzkoušet si Graffiti je jednodušší, než si myslíte. Nemusíte mít ani vlastní spreje – dáme vám nástroje a naučíme vás, jak na to.

 

11:00–20:00 TIP!
Dílny

Art Zóna????

V naší umělecké zóně budete moci zrecyklovat svou starou bundu, džíny nebo trička a přestříkat je na nový kousek. Nemáte nic starého? Žádný problém, na místě také budeme prodávat bílá trička a vy si budete moc vytvořit svůj vlastní nový kousek!

 

11:00–20:00 TIP!
Ostatní

Tattoo zóna????

Dina je talentovaná tattoo artistka, která tam bude po celý den, takže mít nové tetování už nemůže být jednodušší

 


11:00–20:00 TIP!
Pro děti

Mazlící stánek????

Připravte na spoustu lásky pejsků v „mazlícím stánku“  od OS Buldočí Naděje, kde vám poskytnou zajímavé informace o osvojení těchto plochých tváří a o jejich zvláštní péči poté, co je zachrání z množíren.

11:00–20:00 TIP!
Gastro

Japonský koutek????

Kdo nemiluje sushi, že? Ale už jste někdy vyzkoušeli speciální japonské dezerty vyrobené v Japonský Domácí Cukrárně?

Připravte také svého vnitřního umělce na typickou japonskou uměleckou techniku ​​Origami!

 

11:00–20:00 TIP!
Hudba

Hudba a tanec???????? ????????

Neexistuje pouliční party bez skvělé muziky a tance. Dostaňte se do rytmu hip-hopu, RnB, House nebo EDM a oslavte tak s náma konec léta.

11:00–20:00 TIP!
Ostatní

Tech zóna????

Objev nová místa v Praze díky informacím v mobilní aplikaci Xplór ???? na naší Wi-Fi si ji můžeš zdarma stáhnout a zároveň dobít telefon.

11:00–20:00 TIP!
Gastro

Food & Drinks Zóna ????????

Pár kroků od naši akce se na výborné jídlo a pití zastavte u našich sousedů Manifesto Smíchov, který jsou i našim partnerem.  Jsou pro Vás k dispozici celý den od 11:00 hod

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program

Lokální partneři