Lokality > Praha 6, Umění v prostoru | m3 festival

Mapa Program

Program

15:00–18:00
Sport

Cykloprohlídka s kurátorkou

Projížďka Prahou 6 podél uměleckých intervencí Festivalu m3, podél areálu Zámku Veleslavín (Veronika Zapletalová), ulicí Pod Novým lesem (Jan Trejbal) na Ořechovku (Anežka Hošková), do Kafkárny (Matouš Lipus a kolektiv), zastávka na Špejchaře (Milan Mikuláštík), na Letenské pláni (Tomáš Svoboda a Richard Wiesner), dále k poliklinice Prahy 7 (Marie Doucet), možná zastávka v Centru současného umění (Pekárně) u Strossmayerova nám., dále podél Vltavy (Eva Jiřička a Mira Gáberová) od Holešovické tržnice do Podbaby přes: Dělnickou (Dušan Zahoranský), Staré Holešovice (Milena Dopitová), Stromovku (Jiří Kovanda a Jiří Sádlo), Podbabu (Janek Rous; příp. Kunsthala), a nakonec k NTK (Darina Alster). 

Délka trasy asi 15 km – stále z kopce

Sraz vedle budovy Nádraží Veleslavín.

16:00
Ostatní

Komentovaná prohlídka výstavou – Kafkův ateliér

Komentovaná prohlídka ateliéru a zahrady s Matoušem Lipusem a dalšími autory intervencí v Kafkárně, které vznikly v rámci letošního ročníku festivalu M3/ Umění v prostoru.

Následně od 18 hodin budete moci ochutnat menu připravené na ohni ve stylu mexické kuchyně ve spolupráci s Güero’s Tacos a využitím rostlin vypěstovaných na zahradě ateliéru.

Kafkův ateliér
Buštěhradská 5/2, Praha 6

 

18:00
Gastro

Daniel Dlouhý Fenomenální prostor a fenomenální jídlo

Zveme Vás na menu připravené na ohni ve stylu mexické kuchyně ve spolupráci s Güero’s Tacos a využitím rostlin vypěstovaných na zahradě ateliéru.

Kafkův ateliér
Buštěhradská 5/2, Praha 6

Celodenní program

10:00
Dílny

Sousedská slavnost

Sousedská slavnost v zahradách Fyzikálního ústavu, kde se bude mimo jiné konat workshop u díla Anežky Hoškové.

Fyzikální ústav AV ČR
Cukrovarnická 112/10, Praha 6

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program

Lokální partneři

UMPRUM