Lokality > Praha 6, Uralská

Mapa Program
Uralská

Znovu ožívá tradice Zažít město jinak u nás v Bubenči! Tentokrát se spolu uvidíme v Uralské ulici, která bude středobodem celé akce. Těšit se můžete nejen na výborné jídlo a pití, výběrovou kávu a bezalergenové dobroty od nás z Balance by Luci, ale i na skvělý hudební program, který zajišťuje hudební škola Wunderbaro spolu se skvělým Patrikem Stoupou. Zazpívá Vám i seskupení Kvartetones a večer Vám zpříjemní posezení DJ ThomasDeXter. Celý den si budete moci vychutnat pivko od kluků z létajícího pivovaru Falkon nebo si dát něco slaného od našich (nejen ukrajinských) sousedek. Bude pro Vás připraven i módní blešák, kde třeba ulovíte nějaké nové šaty nebo náušnice, a pokud jste milovníci šperků z přírodních materiálů, tak se určitě těšte na stánek našich bubenečských Zezere, kteří Vám nabídnou spoustu šperků a drobností z korku.

Program

10:00–14:00
Hudba

Wunderbaro – Hudební škola

Studenti Hudební školy Wunderbaro Vám zpříjemní odpoledne svým uměním. Nejen dětské hvězdy, ale i dospělí hudebníci Vám připraví nevšední hudební zážitky.

15:00
Hudba

Kvartetones

Čtyři krásné zpěvačky Vás roztančí v rytmu jazzu a swingu. Uslyšíte je za doprovodu klavíru i acappella. Zazní populární i méně známé melodie ve čtyřhlasé úpravě.

17:00
Hudba

Patrik Stoupa & Band

Náš drahý soused, učitel z Hudební školy Wunderbaro a především skvělý hudebník Patrik Stoupa se postará se svojí kapelou o perfektní hudební zážitek!

18:00
Hudba

DJ ThomasDeXter

Prague-based DJ House & Techno 

Celodenní program

10:00
Hry

Dílničky a hry pro děti

Naše Majda si pro Vaše děti připravila spoustu zábavných her a tvořivých aktivit.

10:00
Gastro

Kavárna Balance by Luci

Kavárna v Uralské 6 pro Vás bude otevřena celý den. Přijďte ochutnat výběrovou kávu od FiftyBeans nebo nějaký z vegan/gluten-free dezertů. Uniknout Vám nesmí ani velký výběr alko i nealko drinků! Tak na zdraví!

10:00–20:00
Gastro

Pivovar Falkon

Nezávislý nebo také „létající“ pivovar, který si vybírá ty nejlepší české, ale i zahraniční malé pivovary. Na naší akci se můžete těšit na ležák Krasohled 12° v biokvalitě z organického chmele, ale také na zajímavý DDH IPA Small Hype 13°!

10:00
Ostatní

Módní blešák

Naše milé sousedky si pro Vás připravily malý/velký módní blešák! Přijďte si pro nové šatičky, dětské oblečení nebo třeba pro náušnice! Vše si budete moci vyzkoušet v převlékacím koutku se zrcadlem. 

10:00
Ostatní

LA Wellness

Představení krásného wellness studia, kam si můžete přijít užít čas pro sebe. Zakladatelka Asha Vám poví vše o energetické terapii, taneční terapii, masážích a dalších úžasných procedurách. Asha se zaměřuje především na péči o těhotné ženy a ženy po porodu. Přijďte si popovídat a načerpat novou pozitivní energii.

10:00–18:00
Pro děti

Little Jungle

Dětský koutek si pro Vaše děti připravili dejvičtí nováčci Little Jungle…nebudou chybět omalovánky ani představení jejich konceptu a krásného prostoru (herničky) v Lotyšské ulici

10:00–18:00
Gastro

Al Madina

Orientální obchod Al Madina na rohu Uralské a Puškinova náměstí se zhostil jednoho z nejtěžších úkolů…GRILOVÁNÍ! Těšit se můžete na různé masové i nemasové speciality ze středomoří.

14:00
Gastro

Vinárna Na břehu Rhôny

Přijďte ochutnat biodynamická francouzská vína z rukou vinařů nejen z jižní Rhôny, kteří dělají vína tělem i duší…každá lahev skýtá charakter jednoho z nich.

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program