Lokality > Praha 6, Velflíkova

Mapa Program
Velflíkova

Po loňském úspěšném debutu vás opět zveme na naši sousedskou slavnost. Přijďte si užít místo se vzrostlými stromy nad hlavou, pod nimiž si můžete dát kávu s domácí dobrotou, popovídat si se sousedy, vyzkoušet jednu z dílen, pohladit duši divadelním a hudebním zážitkem nebo prostě jen vypnout!

Celé odpoledne pro vás bude připraven program pro celou rodinu: tvořivé dílny, sportovní hry pro malé i velké, program pro seniory, zelený swap, divadelní představení a hudební produkce mladé umělkyně Luby. To vše zapijete pivem z Kročehlav!

Na příjemné odpoledne se těší Spolek Vnitroblok Dejvice 608!

Pozn. V případě deště bude akce zrušena.

Program

13:00–16:00
Sport

Senior fitnes

Sportovní program pro seniory.

14:30
Hudba

Společné bubnování s Katkou Hodkovou

Prožití společného rytmu, uvolnění a sebevyjádření v bubnovacím kruhu. V případě zájmu bude následovat další bubnování po skončení divadelního představení. 

16:00
Divadlo

Eli a kol.: Škatulení

Interaktivní divadelní představení pro děti i dospělé. Po loňském úspěchu představení „Svět papíru“ se Mirka Eliášová vrací s novým kusem. Škatulení zve do světa fantazie, v němž se i zdánlivě obyčejné věci mění v něco nevšedního. Stačí otevřít oči, zapnout představivost, rozhýbat se a hrát si.

19:00
Hudba

Koncert: Luba

Bude! 

Celodenní program

13:00
Dílny

Tvořivé dílny

Dílny všeho druhu pro malé, větší i největší: hravá výtvarná dílna pro předškoláky, vyřezávání a malování dřevěných zvířátek, zdobení perníčků a další překvapení… 

13:00
Sport

Sportovní soutěže

Sportovní disciplíny pro děti i dospělé (slackline, obruče, střelba na bránu...) 

13:00
Ostatní

Zelený swap

Darujte či vyměňte s láskou vypěstované kytičky, které už se vám nevejdou do bytu!

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program