Lokality > Praha 7, Veverkova

Mapa
Veverkova

Sousedské posezení ve Veverkově ulici začne od 12:00 a po celý den si budete moci užít nevšední atmosféru při listování těmi nejnovějšími uměleckými knižními tituly a autorskými tisky v knihkupectví PageFive. Helena Dařbujánová spolu se studiem Upupæpop pro vás a vaše děti vykouzlili odpoledne JAKO vymalované. Čekají na vás i jejich oříznuté tužky, pastelky a kouzelné ilustrace. Vychutnejte si také skvělou kávu od Bistro8, nebo vyzkoušejte vintage recyklovanou módu v Recycle Vintage Store. Těšíme se na vás!  

Page Five 
Přijďte si v sobotu natisknout tašku nebo vlastní tričko s PageFive motivem!
Fatcat press je malá nezávislá sítotisková dílna, která se zaměřuje na potisk papírů a textilů pro přátele a širší veřejnost. Netradiční je ku příkladu digitálním osvitem ze stroje Gocco Pro qr200 od japonské firmy Riso. Samotný tisk pak probíhá ručne. Tým Fatcat press tvoří ilustrátorka Juliána Chomová a její přítel Matěj Smrkovský.
Sneaker Barber

K příležitosti Zažít město jinak 2018 / Veverkova máme připravenou 50% slevu na všechny tenisky, které na našem obchodě najdete. Akce platí jen v sobotu, tak neváhej a přijď si pro nové sneakers!

Helena Darbujanova

Helena Dařbujánová spolu se studiem Upupæpop pro Vás a Vaše děti vykouzlili odpoledne JAKO vymalované. Čekají na Vás oříznuté tužky, pastelky a kouzelné ilustrace od doposud zmíněného studia.

Mapa lokality a okolí

Lokalita Doprovodný program