Lokality > Praha 7, Šternberkova 19

Mapa
Šternberkova 19

Milý sousedé a příchozí, přijďte s námi zažít Teplou kačku jinak. 

Obvykle se potíme na stánku, ale poslední dobou se snažíme zrekonstruovat bistro a obchod Teplá kačka, a vše dovést k úspěšnému otevření. 

Zažít město jinak bereme jako challenge a pokud se nám nepodaří prostory budoucího bistra doladit, určitě Vás pohostíme v alternativních podmínkách našeho stánku přímo na ulici.

Naše druhá vášeň je umění a tak si budete moci prohlédnout obrazy od známých a neznámých umělců a odnést si je zdarma domů. Náš projekt Free Art Friday možná znáte z Nákladového nádraží Žižkov, Venuše ve Švehlovce, nebo DUP39.

 

12:00  Otevřeme brány bistra pro veřejnost, kde ochutnáte naší pekingskou kachnu, křupavý bůček, dim sum, gyoza a další pochoutky. 

 

13:00  Kurz knedlíčků dimsum a gyoza

 

15:00  Kurz knedlíčku dimsum a gyoza

 

17:00  Promítání – cestopis o Japonsku

 

18.00 Ve vnitroblokové zahrádce zahreje Awali, kterou doprovodí živá malba Wona Wena.

Sofia alias AWALI je kosmopolitní pražská hudebníce, zpěvačka, producentka a skladatelka. Její hudba je směsicí jemných vokálů, syntezátorů a hudebních experimentů. Je to snový mix melancholického downtempa a dark pop – ambientu. Její skladby vynikají svým holistickým přístupem, který přispívá k celkové autentičnosti jejího výrazu.Sofia produkuje, nahrává a míchá veškerou svoji hudbu sama v bedroom music studiu.

Wona Wena, streetová umělkyně a fashion designérka žijící a tvořící v Praze. Za tímto pseudonymem se skrývá mnoho osob a charakterů, které se plíživě ukrývají v její tvorbě, a tím vytvářejí ojedinělé umělčino prostředí.
Její ambice přesahovat dimenze moderního světa jsou zároveň spjaty s inspirací, kterou hledá v různých kulturách a subkulturách. Experimentace s různými výtvarnými styly je provázána s fascinací newyorskou scénou osmdesátých let, zejména pak Waltem Disneym, graffiti a streetartovým prostředím.

 

19:30 – 20:00 Díla z Free Art Friday si můžete odnést zdarma domů (viz podmínky FAF) www.freeartfridaypraha.cz. Tzn. během dne u každkého vystaveného obrazu najdete registrační formulář, kde dle pořadí první – druhý – třetí … x.tý zájemce napíšete své jmého. Pokud v 19:30 přijdete a budete na prvním míste – je obraz Váš, to platí i pro případ, že první zájemce nepřijde, získává jej druhý, analogicky pak třetí…

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program

Lokální partneři