Lokality > Praha 7, Veverkova

Mapa Program
Veverkova

Všem dobře známa ulice Veverkova, kde to žije po celý rok, si na Zažít město jinak 2019 připravila ještě nabitější program. Fashion Show v Jakoby, posezení u čaje nebo kávy se skvělou designérkou Helenou Dařbujánovou v jejím showroomu, teniskový workshop v SNEAKER BARBER, vernisáž v Bistro 8, loutkové divadlo a hromada slev v PageFive, spirituální seance v Recycle Clothing Store a spousta, spousta dalšího.

Program

13:00–17:00 TIP!
Ostatní

Recycle Clothing Store

Spirituální seance v obchodě Recycle, čeká vás tarot, diskuze na spirituální témata a vesmírná instalace ve výloze!

14:00 TIP!
Ostatní

Jakoby

Zažij Jakoby&friends jinak! Live show před výlohou našeho showroomu.

Celodenní program

10:00 TIP!
Gastro

Bistro 8

Osvěžit v Bistro 8 se můžete díky prodloužené otevírací době až do 18:00. Bude připravené speciální menu a sud s pivkem na zahrádce. Kromě skvělého jídla a pití se můžete těšit také na vernisáž výstavy Lucie Jindrák Skřivánkové, která začne v 17:00.

12:00 TIP!

Garage Store

12:00 TIP!
Ostatní

SNEAKER BARBER

SNEAKER BARBER
Veverkova 6
@sneakerbarber
Lokální obchod s teniskami SNEAKER BARBER představí vlastní workshop, kde bude možné vidět jak se rozebírají, skládají a následně upravují tenisky, které známe a běžně nosíme.

12:00 TIP!
Ostatní

Helena Dařbujánová

V showroomu Helena Dařbujánová se můžete posadit na krásné kusy nábytku a pohovořit s jejich autorkou. Možná zůstanete i na šálek kávy či čaje?

18:00–19:00 TIP!
Divadlo

PageFive

V PageFive zažijete netradiční loutkové divadlo pro dospělé z produkce Televize Estráda. Během celého dne se u nás můžete pokochat unikátními autorskými tisky a netradiční knižní produkcí. K tomu všemu ještě přidáme slevy na všechny publikace z našeho vydavatelství. Otevírací doba bude prodloužena až do 19:00.

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program