Lokality > Praha 7, Veverkova u Vinařské

Mapa Program
Veverkova u Vinařské
Přijďte se nadechnout pohodové sousedské atmosféry do Veverkovky. Květinový pop-up shop zazelená cestu před PageFive, kde bude probíhat workshop ilustrace s Tomem Zahrádkou pro děti i jejich rodiče, a rostliny nám okysličí celou ulici. To se bude hodit, když se mozky odkysličí po vydatném street grilování v španělském duchu v Bistro 8. JAKOBY&Friends dodá naší ulici styl díky fashion show, která proběhne před jejich obchodem. V Recycle Store se můžete zastavit od městského shonu a užít si celodenní pletení ponožek se seniorkami z Centra Elpida. V stánku Papírny si na workshopu vlastnoručně ušijete sešit nebo vyrobíte přání a připravená bude i razítkovací dílna, slevy a tombola. 

Program

14:00–19:00
Pro děti

PageFive – workshop ilustrace a Tomem Zahrádkou

Zažít město jinak v PageFive bude věnováno květům a dětem. S ilustrátorem Tomem Zahrádkou si na workshopu děti ale i dospělý  vyrobí kytkový zin. Celodenní kytkový pop-up shop od CHLOROFYL před naším obchodem zazelená ulici. 

15:00–16:00
Ostatní

Jakoby&friends – fashion show

Zažij Jakoby&friends jinak! Live fashion show před výlohou našeho showroomu.

Celodenní program

10:00
Gastro

Bistro 8 – španělská pláž

Díky Bistru 8 zažijeme Veverkovu tento rok opravdu jinak, španělsky! Španělské rytmy, tanec, písek, menu s polévkou tapas, drinkama a grilování. Přijďte do Bistra 8 na španělskou pláž. Hola!

12:00
Gastro

Palačinky Apollo

Až Vám po všech skvělých workshopech vyhládne, můžete se u nás stavit na palačinku. Přichystané pro vás budeme mít palačinky i ve veganské variantě s různými náplněmi.
Budeme se na Vás těšit, Palačinky Apollo.

12:00–19:00
Ostatní

PageFive – CHLOROFYL pop-up

Zažít město jinak v PageFive bude věnováno květům a dětem. Celodenní  pop-up shop a květinová instalace od CHLOROFYL před naším obchodem zazelená ulici. S ilustrátorem Tomem Zahrádkou si na workshopu děti ale i dospělý vyrobí kytkový zin. 

12:00
Dílny

Recycle Clothing Store – workshop pletení ponožek

Na Zažít město jinak si společně užijeme den s pletařkami z projektu #ponozkyodbabicky, které patří k aktivitám Centra Elpida. Pletení s babičkami na naší ulici Veverkova před obchodem Recycle Store. Pojďme si zaplést a vzájemně se proplést!

12:00
Dílny

Papírna – workshop tvorby sešitů a přání

V stánku Papírny si na workshopu s lektorem vlastnoručně ušijete sešit nebo vyrobíte originální přání a na místě bude i razítkovací dílna. Kromě toho si výrobky od Papírny budete moci zakoupit s 19% slevou. Na závěr dne Vás čeká slosování v tombole o balíček plný krásných cen z papíru. 

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program

Lokální partneři