Lokality > Praha 8, Libeňský atelier v Konšelské ulici

Mapa Program
Libeňský atelier v Konšelské ulici

Sdílený atelier nejen pro fotografy s temnou komorou nabízí možnost skupinových i individuálních workshopů a společné setkávání umělců a milovníků vůně ustalovače.

Program

Celodenní program

10:00–18:00 TIP!
Dílny

Zažít město jinak s analogem v ruce

Pojďme si společně zafotografovat při procházce Prahou a vydejme se po stopách akce Zažít město jinak!, která má letos velmi důležité téma, uhádnete jaké? Dáme si někde drink, poklábosíme, předáme si zkušenosti a budeme sdílet radost z klasické fotky. Ano vím, většina z nás jsme samotáři, introverti a divní pavouci, ale tak jeden den v roce nás nezabije :) Pak si můžeme společně zavolat a zasvětšovat :)

Minulý rok to bylo moc fajn, tak si to zase pojďme udělat hezký. A nebude chybět ani snídaně na rozjezd od Lea Chef.

Registrovat se můžete zde: https://www.facebook.com/events/2472586212964875/

Kde a kdy se potkáme a jak bude den probíhat? 

Startujeme v deset hodin v atelieru brunchem od Leonky, za brunch se bude vybírat drobný příspěvek :) 

Až se v klidu najíme a poklábosíme vydáme se podle domluvy po stopách ostatních akcí - mějte nachystané fotoaparáty, případně nějaké kinofilmy nebo svitky budou k dostání na místě. Kdo nemá vlastní fotoaparát nechť mi napíše na foto.sedlecka@gmail.com a zkusíme něco vymyslet, například lze pořídit jednorázový fotoaparát a nebo zapůjčím některý z vlastních :) 

Na následné zpracování nic nepotřebujete, vše bude připraveno - budeme rádi za drobný příspěvek na chemii :) pokud budete mít zájem. Přidat se můžete i kdykoli v průběhu dne, stačí třeba zavolat na číslo 607760090, nebo poslat zprávu abychom si řekli, kde zrovna jsme :)

Tak se na těším!!!

Sandra

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program

Lokální partneři