Lokality > Praha 8, Vnitroměsto (už 17. 9.)

Mapa
Vnitroměsto (už 17. 9.)

Jaký pohled se člověku otvírá na místech, která nejsou určena k zastavení? Jaké možné postoje lze k městskému prostoru zaujmout? Co za svět se nám odkrývá ve chvíli, kdy zcitlivíme naši vnímavost k jevům, které zůstávají za okrajem naší pozornosti?

Vnitroměsto je projekt na hranici procházky a inscenovaného průvodce, jenž si klade za cíl zprostředkovat divákům ozvláštněný pohled na městskou každodennost a výjimečnost okamžiku. Pětice průvodců, čtyři stanoviště, čtyři úhly pohledu na území pražské Florence. Na prostředí, jež se ze své podstaty nachází na rozhraní územního řádu a neurčitosti. Věnujeme-li však tomuto místu čas a zaposloucháme-li se důsledně do zvuků zdejších pražců, proláklin a výdechů, otevřeme se zcela nové zkušenosti. Následujte nás na cestě, která znamená vzdát se přísně logických pravidel, vstříc bezúčelnosti pohybu a objevování.

INFORMACE K PRŮBĚHU PROCHÁZKY

Všem účastníkům doporučujeme civilní oblečení vhodné k venkovní procházce a aktuálnímu počasí.
DOPORUČUJEME vzít si s sebou vlastní sluchátka a respirátor/nanoroušku. Sluchátka vám když tak rádi zapůjčíme.

Diváci se mohou procházky účastnit ve čtyřech turnusech, a to v následujících časech:

17:00 - 18:30

17:35 - 19:05

18:10 - 19:40

18:45 - 20:15

Lístek je k zakoupení na této stránce www.pomezi.com/projekt/vnitromesto. Následně obdržíte email spolu s instrukcemi potřebnými k začátku procházky. 

Těšíme se na Vás 17.září!

Projekt vznikl za podpory AMU, DAMU a Divadla Pomezí.

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program