Lokality > Praha 9, Komunitní zahrada Paletka

Mapa
Komunitní zahrada Paletka

Akce se bude konat v sobotu 21.9.2019 od 14.00 do 19.00 v rámci Týdne mobility. Jelikož bychom zároveň rádi podpořili Den bez aut, který letos vychází na stejný termín, vyzýváme naše návštěvníky, aby přišli pěšky, na kole, koloběžce nebo městskou dopravou. A protože se snažíme myslet na prostředí, ve kterém žijeme, chtěli bychom požádat všechny návštěvníky, aby si donesli vlastní kelímek na pití.

Na co se u nás můžete těšit? Třeba na sousedský stůl plný dobrot, fotky a vzpomínky na dobu dávno minulou včetně stěhování knižního fondu a pro ty, kteří si rádi hrají, hry spojené s naším dětstvím. Městská knihovna na Proseku si pro vás připravila výstavu plakátů z 89, čtení pro děti od 14.30 a od 16.00 a pro ty starší kvízy. A cca od 17.30 koncert úžasné Dagmar Plamperové.

Na stejný den vychází i akce Ukliďme Česko, rozhodli jsme se proto využít této příležitosti a uklidit okolí Paletky, zvláště to za plotem k ulici Ke Klíčovu. Pytle a rukavice na úklid budou k dispozici. Pro všechny z vás, kteří přiloží ruku k dílu, budeme mít za odměnu připravenou kávu a koláč…

Tak neváhejte a přijďte!

21.9.2019, 14.00 – 19.00, ulice Pod Krocínkou 466/44, Praha 9 – komunitní zahrádka Paletka
kontakt: zahradkapaletka@gmail.com, FB: Komunitní zahrádka Paletka

Budeme se na vás těšit!

koordinátoři komunitní zahrádky Paletky

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program

Lokální partneři