Lokality > Praha – Řeporyje, Tělovýchovná (Zahrada Bubec)

Mapa Program
Tělovýchovná (Zahrada Bubec)

Letos se poprvé Praha – Řeporyje zapojí do sousedských slavností Zažij město jinak. Bohatý program bude: graffiti jam, skateové překážky, ukázková hodina arteterapie, vernisáž výstavy “Pick ‚n‘ Mix”, koncert Kytarový Gang, prezentace o.z. Periférne centrá, koncert David Pomahač, Film “Čas lesa”. Samozřejmě bude taky připraveno občerstvení, animace pro děti a vstup je zdarma.

Pokud se chcete stát součástí, spolupodílet se na programu sousedských slavností, kontaktujte nás na info@bubec.cz

Akce je pořádána ve spolupráci s Automat, ZSUŠ – škola pro radost, MČ Praha Řeporyje. Akcia je podpořena MHMP, Státním fondem kultury, MČ Praha Řeporyje, firma Net4Gas.

Program

14:00–18:00 TIP!
Sport

Graffiti s Danem a Maxem + skateové překážky

workshop pro děti a malování legálu a celé fasády domu v zahrade (celé odpoledne)

15:00–16:00 TIP!
Pro děti

workshop Václava Balabánová / Studio W-Arte

ukázková hodina arteterapie pro děti z programu Baby Bubec 

16:00 TIP!
Ostatní

vernisáž výstavy “Pick n‘ Mix

patří do série výstav rezidenčních umělců studia BUBEC, která nabízí divákům možnost vidět umění v jeho přirozeném prostoru, kde se přímo vyvíjí, a umělcům nabízí jedinečnou networkingovou platformu. Vystavující: Martina Viková (CZ), Tomáš Voves (CZ), Minami Nishinaga (JP), Tomáš Koběrský (CZ), Loretta Lau (HK), Karolina Prom (UK), Petr Šťastný (CZ), Tereza Svatošová (CZ).

16:30 TIP!
Hudba

koncert Kytarový Gang

vystoupení žáků ZSUŠ – škola pro radost

17:30 TIP!
Ostatní

o.z. Periférne centrá

Neformální prezentace partnerské organizace,  která buduje kultúrní centrum „Škôlka“ do budovy bývalé materské školy v Dúbravici na Slovensku a o tom jako prinášejí současné umění na slovenský venkov.

19:00 TIP!
Hudba

koncert David Pomahač

Křehký písničkář s duší rockera a něžný rocker v pozici písničkáře. Romantik, poetik a melancholik v jednom balení s písněmi o hledání toho, co vlastně hledáme úplně všichni. David Pomahač založil v 2010 urban folkové duo Kieslowski. Kromě připravované sólovky, pokračuje také ve spolupráci s Martinem “Bonusem” Tvrdým, na projektu Tvrdý/Pomahač.

20:30 TIP!
Film

Film “Čas lesa”

F. Drouet, Francie, 2018, 103 min.: Režisér se vydává do francouzských lesů. Jejich ploch přibývá, diverzita však klesá. Jaké jsou cesty k životaschopnému lesu?

Celodenní program

14:00–22:00 TIP!
Gastro

Celý den občerstvení a animace pro děti.

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program

Lokální partneři