Praha 10, Sídliště Skalka – park na ulici Aldašínská

Mapa Program
Sídliště Skalka – park na ulici Aldašínská

Již potřetí pořádáme v sobotu 16.9. od 13 do 21h akci Zažít město jinak na sídlišti Skalka. V parku v Aldašínské ulici na Vás bude čekat celodenní hudební program, venkovní aktivity pro děti i dospělé, ukázky a workshopy a také výborné domácí občerstvení za křesťanské ceny. Zkrátka, pokud přijdete, tak se nudit nebudete. Přijďte s námi strávit společné sousedské odpoledne, jste srdečně zváni!

Program

Akce

13:00–18:00
Hry

Venkovní LASER GAME

Stejně jako vloni bude v parčíku probíhat populární venkovní LASERGAME. To je aktivita, která zcela umí pohlit děti i dospěláky a je velmi oblíbená. Určitě si nenechte ujít!

13:00–21:00
Gastro

DOMÁCÍ OBČERSTVENÍ

Po celé odpoledne bude k dispozici domácí skvělé občerstvení za křesťanské ceny. Určitě si nenechte ujít skvělé palačinky nebo vafle, domácí klobásy, domácí dezerty a jiné dobroty. Můžete si také dát něco dobrého k pití a zpříjemnit si společně strávený čas.

13:00–18:00
Pro děti

Aktivity pro děti

V prostorách parku bude probíhat souběžně několik dovednostních soutěží pro děti. Pokud děti absolvují všechny aktivity, mohou odevzdat kupon a zúčastnit se tak tomboly o ceny.

13:00–18:00
Pro děti

Tombola o ceny

Všechny děti, které se zúčastní dovednostních aktivit a nechají si dát razítko na soutěžní kupón, se mohou zúčastnit tomboly o ceny, která bude vyhlášena dvakrát za odpoledne. Budeme se snažit, aby ceny dětem přinesly radost :-)

13:00–18:00
Sport

Capoiera – ukázka a workshop

Během odpoledne budete moci dvakrát shlédnout ukázku Capoiery, tedy brazilského bojového umění obsahujícího prvky akrobacie a tance, doprovázené hudbou. Také si budete moci za doprovodu trenérů capoieru zkusit.

Celodenní akce

13:00–18:00
Pro děti

Švihadlo je skvělá věc – Workshop + ukázky

Že je švihadlo kamarád se budete během dne moct přesvědčit u nás v parku. Během dne bude probíhat průběžně workshop a také ukázky co je možné se švihadlem všechno dělat.

13:00–18:00
Ostatní

Malování na obličej

Staňte se na jedno odpoledne žirafou, lvem, lenochodem nebo Batmanem. To vše můžete být, když na chvíli posedíte a necháte si na obličej namalovat novou identitu. Malování na obličej pro děti i dospěláky bude zajištěno od 13 do 18h.

13:00–19:00
Ostatní

SWAP

Během akce budete moci navštívit swap. Tady můžete buď vyměnit přinesené oblečení za jiné, nebo si něco koupit, případně smlouvat o ceně :-) Určitě zde bude k mání hodně zajímavých modelů!

13:00–21:00
Hudba

Celodenní hudební program

Na krytém podiu bude po celé odpoledne a večer probíhat hudební produkce. Postupně se představí domácí amatérské uskupení 13:00-14:00 NARYCHLO BAND, dále 14:30 - 15:30 trio SEVENTEEN OVER THREE,  od 16:00 - 17:00 sólový zpěvák JAROSLAV PARČI, dále 17:30-18:30 jazzový PETRA ERNYEI QUARTET  a od 19h na závěr výborná sestava HOLY FANDA & THE REVERENDS

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Partnerský program