Sousedské slavnosti – sobota 16. září – 90 míst po celé republice

Lokality > Roudnice nad Labem

Mapa Program

16. 9. 2017, 10:00 – 22:00

I letos oživíme Roudnici. Tentokrát na jiném místě. V sobotu 16. září se sejdeme v ulicích našeho města, kde to bude opět žít. 

Zažít Roudnici jinak POTŘETÍ

V sobotu 16. září rozzáří ulice našeho města úsměvy lidí z Roudnice a okolí. Proběhne třetí ročník akce Zažít Roudnici jinak, jehož hlavním cílem je přivést život do míst, kde jinak běžně dominuje automobilová doprava. Na potenciál okolí Purkyňova náměstí jsme již upozornili v předchozích letech, letos nás hledejte JINDE: tam, kde proluky jsou k mání, kde auta se prohání, kde asfaltu chybí zeleň a boj s vodou byl zde veden… Už víte, kde se potkáme?

Zažít Roudnici jinak je nepolitická, nezisková a nekomerční akce pro všechny lidi. Bez rozdílů. Z programu si vybere opravdu každý. Můžete si zasportovat, poslechnout místní kapely, shlédnout vystoupení různých tanečních skupin, pochutnat si na dobrém jídle i pití, seznámit se s činností místních neziskových organizací, popovídat se sousedy, prodiskutovat žhavá témata, výtvarně se projevit, odpočinout si při pikniku, ale i aktivně se zapojit do zkrášlování ulic.

A nezapomeňte, jaké si to uděláme, takové to budeme mít. Není to naše akce, je to akce všech, kteří se chtějí zapojit. Pokud máte nápad, jak oživit veřejný prostor, ozvěte se nám. Nabitý program najdete na www.zazitroudnicijinak.cz a na Facebooku.

Program

10:00 / 16.09.
Gastro

Riverside Street Food Truck

Pejříno si splnil sen a vaří pro nás ve svém foodtrucku.

Pejříno si splnil sen a vaří pro nás ve svém foodtrucku.

11:00 / 16.09. Celý den
Film

Kino Sokol

Odloučené pracovště ZRJ bude v Kině Sokol.Kola versus Auta  https://www.csfd.cz/film/409464-bicykly-...

Odloučené pracovště ZRJ bude v Kině Sokol.

Kola versus Auta  
https://www.csfd.cz/film/409464-bicykly-versus-automobily/prehled/
Nový svět.
https://www.csfd.cz/film/304808-novy-svet/prehled/

A jednou animovaný film, kde bude vstupné 60 Kč.
https://www.csfd.cz/film/346886-maly-princ/prehled/

Mapa lokality a okolí

Lokální partneři