Jsme sbor Českobratrské církve evangelické v pražských Střešovicích. Myslíme si, že církev má být otevřená lidem. Kromě pravidelných bohoslužeb se snažíme pořádat akce, na které může přijít člověk, který by běžně do kostela nepřišel. Již mnoho let otvíráme kostel a faru v rámci Noci kostelů, pořádáme diskuze, připravujeme jídlo pro lidi bez domova.