Naše ulice je přes pracovní týden (ale vlastně kdykoliv) extrémně vytížená městským provozem a fluktuací lidí. Strossmayerák je pro mnoho lidí spíš přestupový uzel, ale my tady bydlíme. Záměrem tedy je potkat se se sousedy a lidmi z hoodu i mimo něj na naší ulici (pruh mezi ulicí Na Ovčinách a křižovatkou Strossu) v jiném než "zrychleném"" módu a přehodnotit potenciál tohoto místa..."