SWAP: zbavte se chytře věcí navíc, máte na víc!

Slovenská - Svět Hub

10:00, 04.06.

https://www.facebook.com/events/340565793025165/

 

DORAŽ – PŘINES – VYMĚŇ – ODNES
+ JÍDLO + UKÁZKA UPCYCLINGU
VSTUP ZDARMA, další vydání pro váš velký ohlas

{FOR ENGLISH SCROLL DOWN}

Výměna vánočních dárků, dobrého oblečení, knih, potřeb do domácnosti – nepoužíváte dlouho kávovar? Ten kabát vám nikdy neseděl? Barva toho trička je na vás už moc? Tak to nechte už plavat ve SVĚTĚ-HUB v neděli 4. června, v moři stále dobrých a sloužících věcí! Třeba zase někdo přinese něco, co oceníte a potřebujete vy!

Přijďte s námi strávit smysluplnou neděli do SVĚT–HUB!

POSTUPNĚ ODHALÍME A UPŘESNÍME PROGRAM..ZATÍM TAKTO:

: : JAK SWAP FUNGUJE : : 10:00 – 19:00
Přinesete (ale není to podmínkou) oblečení, doplňky, bižuterii, menší potřeby a předměty do domácnosti a odnést si můžete cokoliv, co potřebujete či se vám líbí ZDARMA. Počet kusů není nijak omezen, podmínkou je přinést FAJN VĚCI. CO MOHOU SLOUŽIT DÁL. Věci přijímáme průběžně během akce či cca půl hodiny před zahájením.

: : JÍDLO : : celý den
Celý den bude zajištěné drobné jídlo s láskou a udržitelně připravené, detaily brzy

: : UPCYCLING : : celý den
Na místě si můžete prohlédnout “upcyckling” v praxi! Anebo i koupit: originální tašky Lucky Poubové z odolného papíru, ve kterém se distribuuje rýže nebo mouka. Slibujeme, že vás bude zdobit a kolemjdoucí se budou otáčet a vyptávat!

: : ZERO WASTE : : od teď napořád
Akce navazuje i na konferenci Bezobalu o Zero Waste, která proběhla 7.června v NTK a na sérii Zero Waste workshopů v coworkingovém prostoru SVĚT-HUB. Pro ty, co ještě netuší: Zero Waste životní styl je o prevenci vzniku odpadů a s tím také souvisÍ používaní a využívání věcí z druhé ruky. Proto vás srdečně zveme na tento SWAP alias výměnný bazar pořádaný ve spolupráci s projektem FOREWEAR.

VIDEO O SWAP:
https://www.youtube.com/watch?v=j32d3zIsk0w&feature=youtu.be

Nezapomeňte, že nenakupováním, tříděním, recyklací a posíláním věcí dál šetříme energii, planetu a prodlužujeme životní cyklus výrobků. Děkujeme, že v tom jedete s námi.

A CO SE ZBYLÝMI VĚCMI, KTERÉ SI NIKDO NEODESE?
Z minulého SWAPU jsme všechny věci odvezly sestrám boromejkám, tentokrát jim povezeme asi jen výběr, respektive hledáme nejvhodnějšího příjemce pro tentokrát, už ted víme, že část si odveze organzace POTEX:http://www.recyklujemetextil.cz/kontakt

AKCI POŘÁDAJÍ :

https://www.facebook.com/udrzitelnechic/?fref=ts
http://www.svet-hub.cz/
http://bezobalu.org/
http://www.forewear.cz/
http://www.recyklujemetextil.cz/

DÍKY
Co je v Praze zadarmo

ENGLISH SUMMARY:
Come to swap your things – just bring clothes or useful objects that you dont need anymore and take whatever you like. FOR FREE. You dont even need to bring anything. Extras: there will be picnic and music too!
If you need any more info, write us!
info@svet-hub.cz

2046