Praha 3, Biskupcova / Ambrožova

Mapa Program
Biskupcova / Ambrožova

V sobotu 16. září od 12:00 do 19:00 bude v části ulice Ambrožova před kinem Aero probíhat nabídka různého programu. Na místě se můžete příjemně občerstvit z rozličné nabídky. Pořídit si něco z tzv. blešáku, či si vybrat nějaký filmový plakát. Bude příležitost se zapojit do několika tvůrčích a sportovních aktivit. Ale především od 13:30 poslouchat zajímavou hudbu a poesii.

Na místě vystoupí kapely SHO DAWGS, ŠAŠAMAN KVINTET, klavírista DANIEL THEIN, písničkářka ANNA BENZ a ŽIŽKOVSKÝ BAROVÝ KVARTET.
Na místě bude k slyšení také mluvené slovo v podobě SLAM POETRY. 

V kině Aero je připraven program ve formě pásma krátkých animovaných a hraných filmů od dětských tvůrců různého věku, které byly natočeny letos v létě. Pásmo se bude promítat od 12:00 do 14:30 a vstup je zdarma. Od 15:00 bude v kině program pro nejmenší diváky v podobě pásma animovaných pohádek s doprovodným programem.

Program

Akce

12:00–14:30
Film

Letní filmová sklizeň dětských filmů

Aeroškola si letos připomíná 15 let činnosti na poli filmové a audiovizuální výchovy. V rámci oslav nabízí všem divákům vidět letošní letní filmovou úrodu, která byla sklizena během příměstských táborů v ateliérech na Letné a na Žižkově a při pobytových táborech Aertěk. Zavítejte se podívat na filmy dětí ve věku od 8 do 18 let. Možná uvidíte prvotinu někoho, kdo se později stane známým filmařem. Vstup je zdarma.

12:15–19:00
Ulice do gala

Blešák aneb hoďte se do gala u nás na ulici

Na místě bude několik stánků s módou, která nikdy nezestárne. Přijďte si vybrat věci, které vás hodí do gala.

12:15–19:00
Gastro

Stánkový prodej čehokoliv

Na místě ochutnáte různé dobroty od Řepánku, kávu Na schodech, pivo Žižkovák a víno z Portugalska. Přijďte polaskat chuťové pohárky.

13:30–14:30
Hudba

Koncert kapely SHO DAWGS

Kapela hraje ve složení Marek Dršata, Sophia Anne Hutchinson, Oliver Dubsky, Manus Quinn, Filip Doležal, Matěj Kavan.

14:45–15:45
Hudba

Koncert kapely ŠAŠAMAN KVINTET

Šašaman kvintet je česká hard art indie pub kapela, rebelující odnož japonské filharmonie, která svými autorskými písněmi oslavuje zlatý věk Šašamana.

Hraje ve složení:
Kytara – Kašpar Umar
Akordeon – Kašpar Umpapáč
Djembe – Kašpar Fogar
Saxofon – Matka Šašamanová
Trombon – Kašpar Šukukuš

15:00–17:00
Film

Pásmo pohádek s tvořivou dílnou pro děti i rodiče

Dnes uvidíme Jak Žofka pořádala slavnostní představení, Paraplíčko a Pány tvorstva. Také zjistíme, co dělal Cvrček a housličky a Broučci v příhodě Byl podzim. Tak vzhůru do sálu na pohádky a pro nadšence pak budeme pokračovat výtvarnou dílnou. Na té dnešní si vyzkoušíme, jaké to je "vidět" jako krtek, nebo zkusíme vidět jako pes. A jak asi vidí kůň? I obyčejný svět kolem nás se může proměnit, když změníme způsob vidění. Vidět jinak může být začátek toho jak vnímat jinak. A protože začínáme novou sezónu, je to úplně ideální čas na to to vyzkoušet. Protože není tma jako tma.

16:00–16:15
Hudba

Koncert na klávesy DANIELA THEINA

Daniel Thein (16) je mladý multižánrový klavírista věnující se primárně jazzu a klasice. V dnešním krátkém vystoupení vám představí několik improvizací na slavné jazzové skladby.

17:00–17:45
Hudba

Koncert písničkářky ANNY BENZ

18:00–19:00
Hudba

Koncert kapely ŽIŽKOVSKÝ BAROVÝ KVARTET

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Partnerský program

Lokální partneři