Praha 6, Uralská

Mapa Program
Uralská

Máme rádi, když se u nás něco děje! Proto jsme se rozhodli zapojit se znovu do „Zažít město jinak“ a oživit tak na celý den Uralskou v Bubenči.

Tentokrát ve spolupráci s našimi sousedy – Klubem Za školou. Bude to hezčí, větší a zajímavější po všech stránkách. Bohatší občerstvení, kulturní i hudební program. Více míst na sezení, více umělců, více prodejních stánků. Nebude chybět ani oblíbený blešák a dílničky pro děti.

Prostě se máte na co těšit! Přijďte podpořit místní podniky a posílit vztahy v sousedské komunitě. Užijeme si spolu hezký den s dobrým drinkem nebo kávou v doprovodu hudby.

Program

Akce

10:15
Hudba

Hudební škola Wunderbaro

Koncert (nejen dětí) z hudební školy Wunderbaro! Těšit se můžete na zpěváky i hudebníky, kteří Vám zpříjemní dopoledne!

11:30
Hudba

Teri Kei

Slečna s kytarou...známé i autorské písně.

12:30
Hudba

Bára Dočkalová a Vojtěch Želinský

Je libo trochu šansonu, jazzu i popu? Bára s Vojtou Vám zpříjemní polední čas.

13:30
Hudba

Blok Poezie

Čtení poezie básníků nejen z Prahy 6. (Erubescit, Marie Šťastná, Jan Valík)

14:00
Tanec

Khaita – taneční vystoupení a workshop

Khaita – „harmonie prostoru“ je tanec, který vychází z tibetských písní, při kterém se učíme být přítomni vnitřnímu projevu myšlenek a emocí. Vystoupí česká Khaita taneční škola a bude následovat i tančení workshop. Vhodný pro každého bez rozdílu věku nebo pohlaví. :)

15:30
Hudba

Dobrovyly

Lidové písně v podání úžasných dam ze spolku Dobrovyly.

16:00
Hudba

Patrik Stoupa & Band

Patrik Stoupa s kapelou! Zpěvák, hudebník, učitel z hudební školy Wunderbaro…a jeho skvělá kapela! Přijďte si s nimi zazpívat a zaskákat!

17:30
Hudba

Tajné Slunce

Hudební skupina hrající rock s  příměsí nejširšího spektra dalších žánrů, jako je folk, blues, reggae, funky nebo třeba rap.

19:00
Hudba

U6

Koncert lehce alternativní punkové kapely z klubu Za školou.

Celodenní akce

10:00
Gastro

Klub Za školou

Skvělé pivo, víno, vyhlášená polévka paní Gábiny! To vše nabízí klub Za školou, který rozhodně nemůžete minout!

10:00
Pro děti

Dětský koutek a dílničky

Po celý den bude připravena zábava i pro děti! Dětský koutek s výtvarnými dílničkami a společenskými hrami je jistě na chvíli zabaví! A bude i malování na obličej!

10:00
Ostatní

Blešák

Naše skvělé bubenečské/dejvické sousedky spolu zorganizují blešák oblečení a různých doplňků. Tak se přijďte podívat a třeba najdete pár skvělých kousků!

10:00
Pro děti

KidTown

KidTown si pro Vás a Vaše děti připravil SOUTĚŽ a malé zázemí s omalovánkami! 

10:00
Ostatní

SWAP rostlin a knížek

Rozmnožily se Vám doma nečekaně rychle rýmovníky? Přijďte si je swapnout za jinou rostlinku…a pokud máte plnou knihovnu detektivek, ale baví Vás spíše autobiografie, můžete využít příležitosti a vyměnit své zaprášené tituly za takové, které Vám budou dělat radost.

10:00
Ostatní

Nutt.cz

Možná je znáte z Náplavky nebo jiných trhů, ale víte, že jsou od nás z Puškiňáku? 

Pokud Vás baví přírodní kosmetika, přijdete si na své. Rodinná firmička Nutt.cz si dováží z Ghany to nejlepší bambucké máslo a vyrábí z něj krémy pro všechny!

10:00
Gastro

Středomořský gril Al Madina

Naši přátele z rohu Puškinova náměstí „Al Madina“ budou, stejně jako loni, grilovat! Těšit se můžete na skvělou zeleninu, maso, ale i na nevšední středomořské pochoutky. 

10:00
Gastro

Vinárna Na břehu Rhôny

Ta nejlepší vína z jižní Rhôny pro Vás budou po celý den k dostání ve stánku naší bubenečské vinárny „Na břehu Rhôny“ ! Máte rádi naturální, biodynamická vína nebo si potrpíte na klasiku? Tady si jistě vyberete! Cheers!

Nebudou chybět ani ústřice na ledu !

„Na břehu Rhôny“ si pro Vás připravili i jedno překvapení…20% slevu na lahve a to jak ve stánku, tak u nich ve vinárně a v bistru!

10:00
Gastro

Kavárna Balance by Luci

U nás v kavárně si můžete dát nejen skvělou výběrovou kávu, ale také bez-alergenové dortíky. Pokud jste tedy vegan nebo bezlepkář, tohle bude Váš oblíbený stáneček. Pokud bude přít počasí, budou i vytuněné drinky! (Pokud ne, tak svařák to jistí!)

10:00–20:00
Gastro

JZT Ferments

Máte rádi kombuchu? Tak se to Vás potěší, že si po celý den budete moci vychutnat živou kombuchu od JZT Ferments. Různé příchutě, čepovaná, ale možná i jedno trochu ostřejší osvěžení!

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Partnerský program

Lokální partneři