Lokality > Slaný, Park u městského kina

Mapa Program
Park u městského kina

Zažít Slaný jinak pořádáme 19. září ve spolupráci s městskými slavnostmi se závody v boulderingu „Rožnění uherského býka“. Vedle návštěvy hlavního programu vás proto zveme také k nakouknutí do parku u městského kina, kde pro vás i vaše děti připravujeme další program. Přijďte se setkat se sousedy i s novými lidmi a tématy, přijďte zažít Slaný zase trošku jinak.

Program

14:00
Pro děti

Výtvarná dílna a soutěž pro děti

Přijďte si k nám vyrobit plstěnou čelenku, brož, náramek, přívěšek nebo co vás napadne. Společně zvládneme cokoliv: zvířátka, rakety, kytičky, mimoňe i batmany ;-)

Překážková dráha prověří vaší zdatnost a zároveň připomene strastiplné putování Romů z Indie.

16:45
Ostatní

Autorské čtení romských hororek O mulo!

Romské hororky z nedávno vydané knihy „O mulo! Povídky o duchách zemřelých“ představí dvě z autorek sbírky Dana Hrušková a Stanislava Miková. Po čtení bude následovat diskuse. Čtení probíhá ve spolupráci s nakladatelstvím romské literatury KHER.

16:45
Pro děti

Vytvoř ilustraci ke knize O mulo! Nakresli si svého ducha! workshop + výstavka

Během celého dne i čtení duchařských příběhů bude probíhat výtvarná dílna, kde si každý malý i velký zájemce bude moci vytvořit ilustraci k jedné z povídek. Těšíme se na společnou výstavu všech duchů v podloubí u knihovny a muzea.

Celodenní program

14:00
Ostatní

Fotokoutek

Romská přísloví jsou krásná a výstižná - vyfoťte se s nimi anebo s jinou rekvizitou v našem fotokoutku!

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program

Lokální partneři