Lokality > Slaný, Park u městského kina (koná se až 25. 9.)

Mapa Program
Park u městského kina (koná se až 25. 9.)

Zažít Slaný jinak letos pořádáme až 25.9., od 13 do 18 hodin, opět jako součást městských slavností „Rožnění uherského býka“. Vedle návštěvy hlavního programu vás proto zveme také k nakouknutí do parku u kina, kde pro vás i vaše děti připravujeme další program, výtvarné dílničky, blešák&swap a další. Přijďte se setkat se sousedy i s novými lidmi a tématy, přijďte zažít Slaný zase trošku jinak.

Cvičíte jógu, vaříte kávu, žonglujete, nebo umíte něco jiného, co by mohlo potěšit vaše sousedy? Přidejte se k nám! V našem programu v parku u kina je místo i pro vaši aktivitu nebo workshop! Stačí nás kontaktovat na emailu info@tosara.cz nebo telefonu 777653433.
Těšíme se na vás!

Program

13:00–17:30
Dílny

Výtvarné dílny

Podzimně laděné výtvarné dílny pro děti i dospělé.

13:00–18:00
Hry

Hry pro děti i dospělé

Na místě bude pro vás i vaše děti připravená řada her, které si můžete zahrát. Co takhle skočit si panáka, gumu nebo zarát petanque?

13:30–17:30
Ostatní

Blešák & swap

Zveme vás na blešák a swap! Jak funguje?
SWAP neboli výměna věcí // máte-li doma nepotřebné věci, které rádi s někým vyměníte, přineste je do našeho swapu. Přinesenou věc odložíte v našem swapovém koutku a naoplátku si můžete vybrat něco, co se vám bude líbit a co zde zanechal někdo jiný. Proto, abyste si mohli něco vybrat, není nutné do swapu něco přinést. Do swapu prosím noste zachovalé čisté věci, které jdou odnést v ruce/tašce (oblečení, knihy, hračky, květiny apod.). O swapový koutek se postarají organizátoři z Tosary.
BLEŠÁK // máte-li doma věci, které byste raději prodali, než darovali, máte prostor v našem blešáku. Přineste si věci na prodej (a nějakou deku nebo stolek), najděte si u nás svoje místečko a můžete prodávat. Za prodej svých věcí je zodpovědný každý prodejce samostatně.
*Organizátoři si vyhrazují právo nepřijmout špinavé, poničené nebo nevhodné věci do swapu, případně i do blešáku.

Celodenní program

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Doprovodný program

Lokální partneři