Brno, Park na Moravském náměstí a přilehlé komunikace

Mapa Program

Péče o naše tělo, mysl, péče o park, rostliny, péče o enviromentální a kulturní prostředí kolem nás.

Připravili jsme pro Vás nejrůznější workshopy a setkání v Parku na Moravském náměstí v Brně. Program začíná již v 8:30 u fontány jógou s Yoga Garden pro dospělé a děti. Bleší trhy u nás nemají silnou tradici, ale pro naše děti to muže být zajímavá příležitost pro výměnu a prodej hraček. Vemte sebou něco na šátek nebo do krabice od bot. Při té příležitosti si PARQ espreso bar připraví sobotní brunch. V 14:00 poté začne série workshopů, kdy jeden z nejzajímavějších bude procházka s firmou Kavyl, která se stará o vegetační plochy v parku. Budeme vytvářet herbář a dozvíme se spoustu zajímavého o místní floře a fauně. Zakončení dne se Slam poetry.

Consequence forma architects za podpory MČ Brno-střed, Urban legal a další...

Program

Akce

08:30–09:30
Sport

Ranní jóga pro všechny s Yoga Garden

Ranní joga u fontány s Yoga Garden. Lektori si pro Vás připravili 2 lekce, které budou probíhat zároveň.  Lekce pro dospělé, která potrvá 60 minut a lekce pro děti od 4 do 10 let, která potrvá 45 minut. Prosíme vemte si své podložky.

10:00–11:00
Pro děti

Dětský bleší trh

Bleší trhy u nás nemají silnou tradici, ale pro naše děti to muže být zajímavá příležitost pro výměnu a prodej hraček. Vemte sebou něco na šátek nebo do krabice od bot

14:00–16:00
Ostatní

Poznávaní rostlin a vytváření herbáře s firmou Kavyl

Firma Kavyl, která se stará o vegetační plochy na Moravském náměstí Vás zve na procházku s paní Hanákovou, která Vás seznámí s náležitostmi, které péče o park vyžaduje. Při této příležitosti Vás seznámí s druhovou pestrostí květin a také vznikne první herbář parku.

19:00–20:00
Ostatní

Slam Poetry

Slam Poetry

Celodenní akce

10:00–12:00
Gastro

Brunch s PARQ espresso bar

Kavárna PARQ espresso bar si pro Vás připraví skvělý sobotní brunch, můžete se tešit na….

Mapa lokality a okolí

Aktuální lokalita Lokalita Partnerský program

Lokální partneři